Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változott meg apuka...

Hogyan változott meg apuka mikor megérkezett a baba?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretjük egymást és a pocaklakót is aki pár héten belül már kibújik...!

Tudom hogy szereti a párom és várja de valahogy az az érzésem hogy majd csak akkor tudatosul benne hogy valakinek az apukája lesz amikor már megszületik.

Tapasztalat????


2010. febr. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsikém nem akart szopizni a kórházban, ezért tápit kapott. Nekem volt tejem, hát első nap itthon nem adtam neki mást, csak a cicit. Na, ettől estére hasfájása lett nagy sírással. A párom rohangászott fel-alá a lakásban, majd megkért hívjak fel valakit tanácsért... Na, kezébe nyomtam azordítós gyereket, és kimentem telefonálni. Mielőtt tárcsáztam volna a gyerekorvost jött a párom, karján a szendergő gyerek! Mindannyian megnyugodtunk, és ezután naponta többször is szívessen ringatta! (Fürdetni csak később merte)
2010. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Én erről regényeket tudnék mesélni,de a lényeget leírom.Az én páromba viszonylag kevés érzelem szorult,igazából nem tudta kimutatni az érzéseit.Terhes lettem,onnantól kezdve mint akit kicseréltek.Ő aki a vér szó hallatán rosszul lett,végig ott volt velem a szülőszobán,simogatott és amikor kibújt a kislányunk rám borult és zokogott/egy 150kg.-os macit képzelj el/Majd 1 nap múlva beállított a kórházba egy arany,köves gyűrűvel.Azóta olyan,mint a kezesbárány.A kislánya a mindene,állandóan nyúzza,birkóznak,színez neki,énekel,engem is puszilgat,szeretget.És ami a még fontos,elmondta,hogy minden nő aki gyereket szül és neveli az ő szemébe hatalmas ember!
2010. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
huuu de irigyellek utolsó
2010. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hú, hát ez lehet dicsekvésnek hat, de az én férjem amit csinál, azt jól csinálja! amilyen tökéletes vezető és sportoló, olyan tökéletes férj, és apa lett. mondjuk én nem terheltem atúl a "babás" feladatokkal, de amit magától megcsinál, azt tényleg úgy, hogy szakvizsgázott csecsemőgondozó sem jobban. szóval meg vagyok elégedve :)
2010. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!