Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hasmenésed a vastól?

Van hasmenésed a vastól?

Figyelt kérdés
Nem merek 2 Neo-ferro-folgammát szedni, csak egyet. Ugye nem mástól van a hasmenés, a vastól is lehet? 35 hetes
2009. jún. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszonyú hasmenésem volt a vastól, nem is tudtam szedni.
2009. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A vas székrekedést okoz (anyósom gyógyszerész), hasmenésre vastartalmú gyógyszert ír a doki, meg is színezi a székletet. Szerintem valamelyik hatóanyaga "hajt" meg, a gyógyszertárban szívesen adnak tanácsot h milyen vastablettát szedjél helyette:)

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább fogja a székletet.
2009. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első trimeszeterben próbálkoztam a Neo Ferro Folgammával, mert már akkor sem volt jó a vérképem. Akkor iszonyú székrekedésem volt tőle! Abba is hagytam a szedését.


Most 39 hetes vagyok és a vashiányra muszáj szednem gyógyszert, mert a dokim aggódik, nehogy komplikáció legyen a szülés alatt. (pozitív lett az ellenanyagszűrésem)

Megint Neo Ferro Folgammát szedek, de most iszonyú hasmenésem van tőle!!!!!


Nálam így működik.... :-)

2009. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhesség elején szedtem Neo-Ferro-F-t, de abba kellett hagynom, mert gyomorgörcsöm volt tőle, annyira h fel sem tudtam állni. Visszamentem a dokimhoz és Maltofer Folt írt fel, azzal nincsem gyomorgörcsöm, annyi, h lazább a székletem, de legalább nem kell erőlködnöm. Szerintem menj vissza az orvosodhoz és kérj másikat!

Üdv: 26 h. pocis

2009. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!