Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules beindulasa elott volt...

Szules beindulasa elott volt hasmenesed, vagy higabb szekleteted? Mennyivel elotte, es hogyan folytatodott, jottek a fajasok?

Figyelt kérdés
Reggel ota 3x voltam mar wc-n hig szeklettel, emelygosen erzem magam. Mire szamithatok ezek utan, ha esetleg ez a szules kezdetet jelzi? 40+5 hetes vagyok ugyhogy mar nagyon jo lenne ha tortenne valami :)
2011. ápr. 23. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
első gyereknél igen. 10 perces fájásokra ébredtem éjjel 1kor, aztán futás a wc-re. 2-3szor. fájások sűrűsödtek, fél 7kor meglett a lányom.
2011. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
reggel hányás..utánna sétáltam a városba ..dél körül fájások..hazaértem 2x kb...hasmenés..utánna sűrű fájás..17. 15-kor bébi a mellemen..készülődik a baba...ügyes légy..és nyugodt..
2011. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen nem volt. Igaz, én reggel a fájásokra ébredtem, előtte aludtam, mint a bunda.
2011. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés úgy indult be, hogy előszőr a derekam kezdtett nagyon fájni, aztán kb. 20 perc múlva hányás és hasmenés-egyszerre. Gondolhatod...:)
2011. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi én a fájásokra ébredtem hajnalban.
2011. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia

elképzelhető. én is ezeket a tüneteket vártam aztán nem volt semmi hanem egyszerűen elfojt a magzatvíz. sok sikert! 5 napos baba anyukája

2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kb 6 hete én is feltettem itt egy hasonló kérdést, bár nekem csak "sima"székletem volt, másnap reggel megszületett a lányom. :)

Ha lesz időm holnap bemásolom a linket.

2011. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Inkább kiemeltem a kérdést, egyszerűbb. Telefonról nem tudok linket másolni.
2011. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom! Meg itthon vagyok, de elegge furan erzem magam es vannak fajasaim is de nem rendszeres, valoszinu hogy csak joslok. De meglatjuk mi lesz ejjel. Remelem reggelre en is a kezemben tarthatom kisfiamat.
2011. ápr. 23. 22:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja es gratulalok a babahoz! Boldog babazast nektek! Es kellemes unnepeket!
2011. ápr. 23. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!