Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 40. hetet, és...

Holnap töltöm a 40. hetet, és tegnap este zuhanyzás előtt nagyon fájdalmasan belenyilalt a hüvelyembe. Ez folytatódott a zuhi alatt is, és amikor lefeküdtem még akkor is. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Annyira hirtelen,éles fájdalom volt,hogy legtöbbször összegörnyedtem.A baba csinálta volna?Már azon gondolkodtam,hogy bemegyünk az ügyeletre,de aztán el tudtam aludni.
2008. nov. 19. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia ezek jósló fájások, azt jelzi, hogy a baba felkészült a megszületésre.

Ne aggódj, lassan itt az idő!

Minden jót kívánok neked és a babádnak is.

2008. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát,nem tudom.Szoktak lenni éjjel jóslóim,de az közel sem ilyen,az inkább mensi szerű.De gondolom tapasztalatból írod,hogy ez is az.Köszi!
2008. nov. 19. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nagyon erős belenyilalások nekem is vannak már egy ideje, kiváncsi vagyok én is mi lehet, de valószinű közeledik a vége.

38hetes kismama

2008. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnőmmel,és ő azt mondta hogy valószínüleg tágulok,nyílik a méhszáj.De kiváncsi lennék még hasonló tapasztalatokra.
2008. nov. 19. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok. 2 gyerekem van, innen a tapasztalat. :-) Ne izgulj.
2008. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!