Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többszöri vetélés után kinek...

Többszöri vetélés után kinek hogy folytatódott a története?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy akinek több vetélése is volt a terhesség első heteiben, annak hogyan oldódott meg a problémája? Egyszer csak megmaradt a terhesség magától, vagy azóta sem sikerült szülni, vagy orvos segített valahogy?

Nekem sajnos most van a harmadik vetélésem a hatodik hét környékén, és bár hálistennek van már egy egészséges kisfiam, mégis nagyon aggódom, hogy így nem lesz kistestvér.


2011. febr. 3. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
5szor veteltem el 4ev alatt.magas tesztoszteronszint lehetett az ok,biztosat nem tudni,kezeltuk vegul spontan jott a babank egy vetelos ciklus utan,nem szamitotunk ra.
2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 4. terhességemnél szintén vérzés lépett fel a 8. héten,de szerencsére már 2 éves múlt a kislányom.Már jó ideje próbálkozunk a tesón csak nem lesz lett még + a teszt :( De talán majd most
2011. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4x vetéltem el, és az 5. baba jött világra. A 4. után (vagyis a 3. után, csak az akkori orvosom nem tartotta fontosnak közölni) kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok. Mikor már fél éve tartottam a gluténmentes diétát, ismét teherbe estem, és ez a baba meg is maradt. A diéta mellet még szúrtam magamat minden nap vérhígítóval is. Ez nem volt orvosilag indokolt, de a (új) nőgyógyászom azt mondta, hogy azért próbáljuk meg ezt is.

Ez az én történetem.

2011. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Az a baj ezzel, hogy olyan nagyon sok ok állhat a háttérben, talán még nehezebb felderíteni, mint a meddőség okát.

Tesztoszteron, lisztérzékenység, te jó ég... Azt hiszem, akkor én is erőltetni fogom az orvosomnál, hogy vizsgálódjunk valamilyen irányban.

2011. febr. 3. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy vetélés a 7. héten, majd egy egészséges kisfiú, utána 2 vetélés. Az egyik a 20. héten, a másik a 8. héten. Majd újabb terhesség és ő is itt szuszog mellettem. Mindez 4 év leforgása alatt. Tervezünk még harmadikat. Remélem az ő útja már szabad, és nem lesznek ilyen előzmények!
2011. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22:21-es vagyok

Nem is értem, hogy a dokid 3 vetélés után miért nem vizsgáltat ki. Mi is csak a 3. után kezdtünk el vizsgálatokra járni, de már nagyon bánom, hogy nem hamarabb. Attól, hogy már van egy gyerkőcöd, még történhetett vmi Veled azóta.

Mindenképp járjatok utána, érdemes.

2011. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lányok.
2011. febr. 3. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:

4 vetélés 3 év alatt. Kiderült hogy pajzsmirigy beteg vagyok, magas a tsh szintem (TSH 2 alatt kell lenni hogy abból baba legyen, nekem 3,9 volt). Kaptam rá gyógyszert(október), és februárban már a pocakban volt a babó. Sajnos hittem a háziorvosomnak, hittem a nőgyógyászomnak, akik szerint minden rendben. A barátőm kért időpontot nekem egy endokrinológushoz, kénytelen voltam elmenni. Ő segített rajtam. Ha az akkor nincs, nincs kisfiam se!

Sok sikert kívánok neked!

2011. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!