Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat hallottam hogy terhesek...

Sokat hallottam hogy terhesek székrekedésesek, gondolom a vastól. Nálam épp ellenkezőleg, reggelenként hasmenésem van, még a rosszullét is sokszor erre csillapszik. Régen is inkább hasfájós voltam egybként. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet gond. De kérdezd meg a védőnődet vagy a dokidat. Minden jót!
2008. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhesek felének hasmenése van, a másik felének meg székrekedése. Sőt, ez még trimeszterenként is változik. Főként az elsőben szokott lenni hasmenés, és TELJESEN NORMÁLIS!
2008. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ez megnyugtat,nekem sincs székrekedésem,pedig azt hittem na majd az elevit megfogja+a folsav.De nem,igaz nem is az a vizes hasmenés,de pikk-pakk végzek a wc-n :DD

Ne aggódj,hacsak nem vizes,mert akkor ott vmi baktérium van a belekben.

2008. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!