Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nagy baj, ha még nem...

Az nagy baj, ha még nem kerestem fel az új védőnőt?

Figyelt kérdés
most vagyok 36. hétben, az a lényeg, h most hétvégén költözünk be az új lakásba, és még nem kerestem meg az ottani védőnőt, aki eddig gondozott (albérletben laktunk), nála 32 hetesen voltam utóljára, azt mondta, h nála sajna ennyi volt, mivel az a védőnő fog gondozni, és kijönni, ahová költözni fogunk, ezt tudom, de nagy baj, ha csak jövő héten fogom felkeresni, ki fog jönni háznézőbe?
2008. ápr. 9. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz!A lakcímedet kell mindenképpen átírni a kiskönyvben.De jövő héten tényleg látogass el hozzá!
2008. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb, annál jobb:-)

Baj nincs, de keresd fel mielőbb.

Igen, ki szoktak menni már szülés előtt is.

36 hetesen meg vizsgálatok is vannak. Megvan minden papírod? Már csak emiatt is menj el hozzá:-)

2008. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
minden papírom? mire gondolsz pontosan? egyébként dokihoz is rendszeresen járok, meg a régi védőnénihez is rendszeresen jártam, de ő olyan tündéri volt, ez meg állítólag egy vén banya...:) lehet ezért halogatom?!..:)
2008. ápr. 9. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha telefonálsz a védőnői hivatalba, az is elég... ha nagyon meg akarod úszni :)
2008. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet most megúszod, de ha megszületik a baba, úgyis kimegy sokat hozzátok,kell a kapcsolattartás,jobb ha barátkozol a gondolattal,a babád érdekében.
2008. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) persze, persze mindenképp el fogok menni, csak annyira sajnálom a "régit", dehát ez van, annyi félét olvastam, van aki egész terhesség alatt volt 3x, van aki kéthetente, van aki 8. hónaptól hetente, fura, h ennyire eltér..
2008. ápr. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!