Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kerestem a védőnőt, de nem...

Ha kerestem a védőnőt, de nem vette fel és visszahívott, ti kinyomnátok?

Figyelt kérdés
Mindig így járok.Elsőnek megkérdeztem,hogy visszahívjam-e,azt mondta nem kell.De azóta már vagy 5ször jártam így,sosem veszi fel,de aztán kb félórán belül visszahív.Mindegy hányszor próbálkozom.Saját telefonja,de nem tudom,kapnak-e pénzt erre.Mit tennétek?
2010. febr. 17. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de nem értem a kérdést... miért nyomnád ki ha visszahív???
2010. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha kerested miért ne vennéd fel, örülj hogy nem te fizetsz érte
2010. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akarod kinyomni? Örülj, hogy visszahív legalább nem a te telefonszámlád megy. Gondolom más dolga is van mint a telefont felkapkodni.
2010. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hagyd,ha neki így jó,hát hívjon vissza! Ha nem kapnának pénzt erre, nem tenné.
2010. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h nem ér rá amikor keresed,gondolom kapnak valamennyi térítést,mert mobilról hívott sokszor engem is,ha volt valami.Elképzelhető,h "céges",nem hiszem,h abból a hatalmas fizetésükből tudnák fizetni,elég magas számlájuk lehet.
2010. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ugyanmár...ha azért nyomod ki, mert sajnálod hogy "pénzt" pazarol rád, akkor megsúgom, hogy "céges " telójuk van, nem a sajátjáról fog hívni. Ha meg mégis a sajátja, ilyenek miatt miért aggódsz, nem is értem....
2010. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én sem értem. A lényeg, hogy Ő hívjon vissza és ezt nem akarod? Vagy nem értem. Legalább nem a Te számlád megy. Vagy azért kap pénzt mert telefonál? Vagy azért nyomnád ki mert nem alkalmas?

Fejtsd ki kicsit mert tényleg nem tudom mire akartál kilyukadni! :)

2010. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kinyomom és vissza hívom, elvégre én akartam tőle valamit, nem ő tőlem.
2010. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Juj de gyorsak voltatok:)

Azért nyomnám ki,mert nem tudom,kap-e pénzt azért,hogy ne a sajátjából telefonáljon.És azért mégis csak az én nyűgöm,ezért úgy érzem,nekem kell hívni.Mert gondolom nem én vagyok az egyetlen,akit vissza kell hívnia.

2010. febr. 17. 11:38
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó tökéletesen megfogalmazta a problémámat.
2010. febr. 17. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!