Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kerestem a védőnőt, de nem...

Ha kerestem a védőnőt, de nem vette fel és visszahívott, ti kinyomnátok?

Figyelt kérdés
Mindig így járok.Elsőnek megkérdeztem,hogy visszahívjam-e,azt mondta nem kell.De azóta már vagy 5ször jártam így,sosem veszi fel,de aztán kb félórán belül visszahív.Mindegy hányszor próbálkozom.Saját telefonja,de nem tudom,kapnak-e pénzt erre.Mit tennétek?
2010. febr. 17. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szoktam a védőnőt hívni saját és céges mobilján is, van úgy hogy egyiket sem veszi fel. A visszahívás nála úgy történik, hogy pl. munkaidőben a cégeséről hív vissza, munkaidőn túl pedig a sajátjáról csörget meg, tehát jelzi, hogy mostmár elérhető. Szeritnem ez így elég korrekt. Kérdésedre a válasz - szerintem - fizet neki a cég, különben a mai gazdasági helyzetben nem hiszem, hogy visszahívna mindenkit, elmenne a fizuja rá!
2010. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Már értem! Hát, ha azt mondta, hogy ne hívd vissza akkor biztosan nem ő fizeti a telefonszámlát emiatt ne aggódj!

2010. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Oké,hát úgy látszik túl lelkiismeretes vagyok:)

Akkor nem nyomom ki.

2010. febr. 17. 11:41
 14/20 anonim ***** válasza:
v. elsö mondatomban ajánlanám hogy tegyük le vissza hívom .
2010. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hát igen, még ez is jobb hogy "várjon, most tegyük le és visszahívom"...De ez hogy rányomogatni a telót, lehet hogy még a másik irányba sül el, mert nekem erről minden eszembe jutna, csak a jóneveltség nem.....
2010. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a saját mobilszámát adta meg a védőnő, ha hívom és valami miatt nem veszi fel, akkor a rendelőből a vezetékes telefonjukról szokott felhívni. Idáig még nem volt olyan, hogy a sajátjáról hívott vissza, nem hinném, hogy bárki is fizet neki azért, hogy az anyukákat, kismamákat hívogatja vissza. Bár, ki tudja...

2010. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egy percbe bele szoktam férni.Én annak nem látom értelmét,hogy felveszem,közlöm vele hogy visszahívom.Elment 6 mp,miközben percalapú a számlázás.Tehát teljesen feleslegesen hívnám vissza.Na mindegy.A lényegi kérdés tul.képp az,hogy kapnak-e ők pénzt,hogy hívogassák a kismamákat,vagy saját zsebből megy.
2010. febr. 17. 12:22
 18/20 anonim ***** válasza:
A sógornőm védőnő. "Céges előfizetéses" telefonjuk van. Ha kismamákat, anyukákat, kolléganőt hívnak, azért nekik nem kell fizetni, csak azon túl, ha magán célra használja. Minden hónapban megy a részszámla, átnézik, hogy melyik kismama, vagy anyuka vagy esetleg kolléganő, melyik saját, és azt ki kell fizetnie. Pl. ha engem hív, vagy a tesómat, akkor azért fizetnie kell. Mivel a kartonra rávezették anno az elérhetőségeket, így utána tudnak nézni, hogy ki kit hívott.
2010. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!Továbbiakban nem problémázok ezen.
2010. febr. 17. 12:58
 20/20 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnknek 2 telefonja van(de sztem ez mindegyikkel így van).Ő a privát mobilszámát is megadta,ha esetleg munkaidőn kívül van,és nem veszi fel a cégest,írjak nyugodtan a magán számára.Szval nyugodj meg,nem a saját kontójára telefonál.
2010. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!