Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 39. héten...

Normális, hogy a 39. héten semmi bajom sincs?

Figyelt kérdés
Kicsit dagad a lábam, kézfejem, de azonkívűl semmilyen tünetet nem érzékelek(hátfájás, derékfájás, keményedés...) A méhszájam ellazult. Így nem szülök egyhamar, vagy ez pillanatok alatt változhat?
2008. ápr. 9. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Változhat bármikor,és ne aggódj jön ha jönni akar,az is lehet ráhúz egy hetet a babád, ha eljön a Ti időtök,ne félj jelez.Könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy igen ritka, de miért ne lenne normális?

Igaz, én csak 32 hetes vagyok, de soha nem volt semmi panaszom. Annyit érzek csak, hogy nől a pocim és mozog a baba benne. Nem híztam, csak 2 kg-ot, nem volt hányingerem, fáradtság és most sincs se vizesedés, se viszér, se aranyér, se gyomorégés, nehézlégzés semmi az ég világon!

Szerintem örüljünk, hogy ilyen szerencsések vagyunk.

A szülés bármikor beindulhat, egy pillanat, és elfolyik a víz... :-)

NE félj nem lesz semmi baj!

2008. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ezt kérdezem meagamtól a 38.hétbe.Nekem sincs semmi bajom. Jól vagyok, csak a lábam vizesedik 2 hete.Meg éjszaka fájnak a forgoim, ha sokáig egy oldalon alszom.Én ma voltam nst-n a fájások még csak enyhék, a múlthéten még zárt volt a méhszáj is.De a hasam már nagyon lent van,úgy hogy a doki azt mondta hogy bármelyik pillanatba jöhet mostmár,de miután én diabeteses vagyok, ha nem indul be magától,akkor 2 hét múlva meginditja.Jó babavárást, és könnyű szülést 38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!