Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen nagyon fáj a...

30 hetesen nagyon fáj a torkom és köhögök. Mit tehetnék a teázáson kívűl? Már olyan kellemetlen!

Figyelt kérdés
Mézet nem ehetek mert terhességi cukrom van :(! Valami tipp?? Köszi.
2009. jún. 6. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr Theiss Lándzsás utifű szirup,nagyon jó,hatásos ,terhesség alatt is szedhető,én 13 hetesen szedtem,amikor influenzás is voltam.
2009. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Ismerem a terméket és tényleg jó! Nem tudtam lehet terhesen inni! Akkor veszek!
2009. jún. 6. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a védőnőm azt mondta hogy neocitránt nyugodtan lehet inni
2009. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam utána nem ihatom a lándzsás utifüvet:(! Mert cukrosoknak nem ajánlott!Kár mert nagyon kínoz a köhögés:(!
2009. jún. 6. 20:18
 5/8 A kérdező kommentje:
És a Neo citrán is kilőve:( 20 gr cukor van egy tasakban:(!
2009. jún. 6. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
én Tantum Verde toroköblítőt használtam az orvosom tanácsára,ja és ch diétán vagyok.üdv 36 hetes km
2009. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én gyógyszerekben nem vagyok otthon, de én grépfruit cseppet használtam és nekem bevált (az alkoholmentes verziót a kismamák is szedhetik). Persze narancslében feloldva, hogy a C vitamin is meglegyen. Ha nem múlik szerintem mindenképp keress meg egy orvost, vagy egy homeopatát. (Ki miben hisz.) Jobbulást!
2009. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom,erre nem is gondoltam,hogy van benne cukor.Sajnos nekem más most nem ugrik be,de remélem tlálsz vvalami megoldást,mielőbbi jobbulást!

Első

2009. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!