Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetekre lehet számíta...

Milyen tünetekre lehet számítani az utolsó 10 hétben?

Figyelt kérdés
Mikortól jelentkeznek a jósló fájások? Szükségszerűek? mindenkinél vannak? mi van még???
2008. ápr. 8. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,nem mindenkinek van jósló fájása.Nekem kb 2 hete kezdődött,most vagyok 37.hetes.Ezenkívűl gyakori vizelési inger is van.
2008. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy a hasad, akkor gyomorégés, légszomj lehetséges; ha "leszáll" a ahsad, akkor megkönnyebbülsz ezekből, bár nem biztos, hogy jelentkeznek ezek.
2008. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az előbbieket kiegészítve, előfordulhat, hogy nehezebben alszol el, és éjszaka is többször felébredsz, valamint, hogy fáradékonyabb vagy!
2008. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lényegesen többet alszom, bár nem is bírnám máshogy az életmódomat.Sokat járok pisilni:)Minden egyes időjárási front megvisel.Bizonyos ételeket nem tolerál kellő képpen a gyomrom,és ilyenkor van gyomorégés,meg a félig emésztett étel visszaböfögése.Ha hajlamos vagy az aranyérre,akkor az még szerezhet néhány kellemetlen napot.Egyre intenzívebbé válhat a vizesedés.Pokolian elkezd nőni a pocid,és úgy kezdesz majd mozogni,mint egy reumás csiga:)Aztán légszomj,néha magas pulzus.Meg nekem,ha gyorsabban megyek a kelleténél, a kisbogaram kitámasztja magát kézzel,lábbal,és kinyomja a fenekét a köldököm mellett,ami nem kicsit fájdalmas.Jah,meg a feszülés,águlással járó fájdalmak.

A josló fájásokról én azt találtam, hogy egy héttel a szülés előtt kezdődhetnek,de mivel még nem szültem,így nincsen róla saját tapasztalatom.

Most nem jut eszembe más "panasz".

2008. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jellemzőket felsoroltál, de abszolut egyéni.

Igaz, én még csak 32 hetes vagyok, de az egész terhességem abszolut tünetmentes.

Most sincs semmi, se pisilés, se fáradékonyság, se viszér, se aranyér, se légszomj, se gyomorégés, semmi.

A derekam néha érzem, bár nekem gondok vannak a gerincemmel, és egy hetet feküdnöm kellett, ez is rontott a helyzeten.

Türelem, ki tudja téged mi ér-nem ér el:-)

Már nincs sok vissza.-)

2008. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 10 hét van még hátra. Gyomorégésem már az 5. hónaptól van, légszomjam a 25. héttől. most már a derekam is kezd leszakadni, fájnak a csípőízületeim. Fáradékony vagyok, szédülök és kezdek vizesedni. Na ezek nem biztos, hogy nálad is mind előfordulnak, de leírtam inkább. Van akinek kutyabaja az egész terhesség alatt van akiről meg tankönyvet lehet írni.
2008. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos kis válaszokat. Így legalább tudom mire számítsak.. :))

Neketek is jó babavárást és jó egészséget, nemsoká babázunk :DDD Úgy várom már a kisfiam.. :)

2008. ápr. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!