Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként ki volt nyaralni?...

Kismamaként ki volt nyaralni? Idén Görögország-Sarti lenne az uticél, de időközben terhes lettem. Ki van fizetve minden ráadsáként nem egyedül mennénk. Mire figyeljek, hogy ne legyen semmi baj? A doki egyenlőre elengedett.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A tampon nem ér semmit!!! Azt hülyeség használni!Egyébként fertőzést tényleg el lehet kapni a vízben, nem egyszer láttam én is uszkáló ürüléket a tengervízben, ahol nem nagy a hullámzás... :S
2009. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj!!

én 2szer voltam Sartin,gyönyörű,tiszta vize van,a part is tiszta.

a tengerben semmit sem kapsz el,ez tényleg hülyeség.

az útra vigyél kaját,innivalót.

ott tudsz nagyon olcsón venni ásványvizet,palackozottat,boltok is jók.

van supermarket is,olcsón kaja!!!!

biztosításod legyen,feltétlen,ha bármi van,az orvos ellát!!

medúza sincs,pici halak a tengerben,kisujjnyi:)

irigyellek!!

36hetes

2009. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A repülés önmagában nem veszélyes, de a legtöbb légitársaság a terhesség utolsó másfél-két hónapjában nem szállít kismamákat. Attól félnek ugyanis, hogy a szülés beindul a levegöben, és akkor azonnal a legközelebbi repülöteret kell megcélozniuk egy kényszerleszállás keretében. De a terhesség elején nincs semmi veszélye a repülözésnek. Igazából a végén se veszélyes rád vagy a babára, de tényleg nem szerencsés, ha a szülés egy 5 órás repülöút közepén indul be...
2009. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Autóval megyünk nem repülővel, ez azért kicsit jobb nekem, mert így legalább bármikor meg tudunk állni, na meg félek a repüléstől. Janát, vitamint viszek, az éttermeket meg próbálom kerülni, halat semmiképp, tengeri herkenytyűt meg pláne, remélhetőleg nem lesz baj.

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 7. 13:45
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, már nem izgulok annyira. Próbálok mindent megtenni. Köszönöm mégegyszer.
2009. jún. 7. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!