Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 18 hetes terhes vagyok ....

Én 18 hetes terhes vagyok . Tegnap voltam dokinál és azt mondta diétáznom kell.8kg-ot hiztam idáig. Valami jó diéta amivel nem ártok a picinek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes vagyok, 3 kilót híztam, de rettegek az elhízástól! Kerüld a fehér kenyeret (helyette teljes kiörlésű barna), az édességet csökkentsd le minimálisra(semmi szükség rá se neked, se a babának). Este 6 után ne egyél(abból lesz a háj). Minél több zöldséget, gyümölcsöt egyél. Ha ezt a néhány szabályt betartod, nem fogsz a szükségesnél többet hízni, és éhezni sem fogtok.
2009. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem igazán a kérdésedet válaszolom meg, csak szeretnélek megnyugtatni.

Én az előző két terhességemnél ugyanígy voltam, mint most te, de a mostani se sokkal jobb, már 6kg-nál tartok 18 hetesen. Pedig semmi édességet nem eszek, nem is nassolok, csak akkor eszek, ha éhes vagyok. És mégis szaladnak fel a kilók. Szerintem ezt örököltem, ha megfeszülök, se hízok kevesebbet. Szülés után majd leadom. Ja! Az előző terhességeimnél 24 kgot híztam, most is simán lesz annyi, de nem görcsölök rajta.

2009. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. jún. 6. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!