Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kell diétáznom?

Mennyire kell diétáznom?

Figyelt kérdés
A vércukor terhelésen a kétórás cukor 10 lett. Befeküdtem a kórházba, egész nap mérték a vércukromat, evés előtt, után, mindegyik 4.1, 4.8 lett, csak az ebéd utáni 6.9. A főorvos annyit mondott, hogy enyhén diétázzam. Most ez mit jelent? A zárójelentésen annyi van: az elvégzett vizsgálatok kórosat nem igazoltak.
2011. szept. 30. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy cukormérőt, és próbálgasd mit ehetsz, és mennyit.
2011. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én nekem 7.6 lett a kétórás, onnantól diétára vagyok fogva 150gr szénhidrát.2szer voltam már én is vércukor profilon és nekem is hasonló értékeim lettek de nekem azóta is diétáznom kell. hát az h enyhén diétázol szerintem az alapvető dolog h a fehér kenyeret cseréld le graham (én is azt eszem)kenyérre, naponta 2szer egyél gyümit is, sok főzelék félét.az édességet meg nagyba kerüld meg édesítőszert használj én a canderellnek a nagy üvegesét használom 600ft igaz de több mint egy napig elég mert csak kávéba meg néha kajára is tudok tenni belőle. remélem tudtam jót mondani.
2011. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!