Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Takarithatok masnal? Ez a...

Takarithatok masnal? Ez a munkam most egyenlore heti 2 nap! 13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Amugy amiota terhes vagyok egyaltalan nem dogozom mert eddig isszonyat rosszul voltam rengeteget hanytam es gyenge voltam,de most ugy erzem kezd jobb lenni,es nem tudom hogy folytassam e a munkamat,ill.neki fussak e megegyszer???Felek a takaritoszerek szagatol meg lehet art is a babynek!??
2008. ápr. 8. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem javasolt a takarítás, a vegyszerek miatt, igen, de én megkérdezném a dokimat.
2008. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem két éve lakatlan kastélyt kell helyrerántanod, nem értem, miért ne dolgozhatnál heti két napot? Otthon is gond nélkül kitakarítasz, nem? Ne érts félre, nem bántani akarlak, mert mindeni aggódik a babájáért, de ha nem vagy veszélyeztetett terhes, és nem ipari vegyszerekkel dolgozol, akkor hajrá. Kérdésedből úgy vettem ki, hogy sima lakástakarításról van szó. A háztartási takarítószer azért nem sósav, meg aztán nem inhalálni kell vele...Mégegyszer bocs, ha esetleg félreértettelek. Rosszulléteid hamarosan elmúlnak, további szép babavárást!
2008. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rád van bízva, hogy bírod-e.

A vegyszerek szaga általában zavarja a mamákat, nekem is égeti a légcsövem egy napig, ha domestosozok, de már az ablakmosó szaga is zavar.

Ha kell a pénz, menj, úgyis érezni fogod, meddig bírod, de a szagokat próbáld meg nem belélegezni, csinálj huzatot mikor takarítasz, hogy kivigye a szagokat.

Heti két nap nem sok, annyit ki lehet bírni fizikálisan.

De ha nem égető a pénz, és elvagy otthon, akkor ott is jó helyen vagy.-)

Te döntesz.

2008. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!