Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen mennyit...

6 hetes terhesen mennyit takaríthatok?

Figyelt kérdés
6 hetes terhesen, meddig mehetek el a takarításban? Most ujjították fel a házunkat és nemsokára költözünk, de előtte mindent ki kellene takarítani. Én egészségileg bírnám, de a babának nem ártok ezzel?
2007. okt. 14. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Addig amíg ugy érzed hogy ez számodra nem teher nem "nagyon"fárasztó,addig nyugodtan csinálhatod szerintem,nem ártol vele a babádnak .De emelni ne emelj nehezet.Grat a babához:)32hetes kismama:)
2007. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg, csak terhes! Nyugodtan takaríts, csak arra vigyázz, hogy túl ne erőltesd magad! Ne emelj nehezet! Amúgy bármit csinálhatsz, ami nem túl megerőltető, sőt, ha sokat mozogsz (ezalatt nem a súlyzózást, és nem is a hosszútávfutást értem, hanem például a sétát), valószínűleg könnyebben fogsz szülni. (ez logikus, ha belegondolsz: ha edzésben maradsz, több erőd lesz megszülni a babádat)

Gratula a babádhoz!

2007. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval teljesen egyetértek, a terhesség nem betegség! Te érzed, hogy mennyit bírsz, ami neked nem rettentően fárasztó, az a babának sem árt.
2007. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Takaríts nyugodtan, csak ne emelgess, ha elfáradtál pihenj egy picit!

Mi most fogunk költözni:) Üdv. 11. hetes kismama

2007. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit takaritasz amennyit bírsz. én még dolgozok. és egyébként nem árt a mozgás. ez nem betegség.
2007. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak egy pelda: en 6 hetes voltam amikor koltoztunk, elotte ket hetig a parommal ketten festettunk es takaritottunk. 8 hetesen lett vege a proceduranak, akkora sikerult minden dobozt kiramolni, es persze az egesz lakast ujra attakaritani. Most a 31. hetben vagyok, eleven "jokepu" kis bebivel.. varva a szulest. Es en emelgettem is (ugyan nem a szekrenyeket). De gondolj arra, hogy ha lenne mar egy gyereked, azt is felemelned, olbe venned.. es o is lenne legalabb 10 kilo!!
2007. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
33 hétig élelmiszer boltba dolgoztam,36 hetesen szobát tapétáztam,takarítottam,ablakot pucoltam.Szóval mindent bármikor,bármeddig,de ha érzed,hogy fáradsz,vagy görcsöl a hasad akkor kíméld magad.Terhesség nem betegség csak más állapot:-).
2007. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!