Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányos vérszegény állapotr...

Vashiányos vérszegény állapotra nektek mit írt fel a doki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
3x1 tbl Neo-Ferro Folgamma-t írt fel nekem a doki.
2009. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Neo-Ferro-Folgamma nevű tablettát.
2009. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Maltofer Fol tablettát


de C vitaminnal épül be a vas, és lehetőleg ne igyál kávét, mert a koffein gátolja a beépülését

2009. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a Ferro-folgammát írta fel az orvos, ebben van vas és folsav is. És nem mellesleg nem okoz szorulást, mint a Maltofer.

2009. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

n akkor okés, mert nekem is neo-ferro folgammat írt fel, most váltottam ki.

Kávé muszáj reggel, a vérnyomásom is alacsony. Esetleg ha reggeli kávé után 1-2 órával veszem be a tabit?

2009. jún. 5. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:

kiegészítés:

de a spenótba, tojássárgájába, csipkebogyóba, málnába, szederbe, sóskába és májban is rengeteg vas van.

A c vitamin pedig vízben oldódó, a paprikában, káposztában, citromban narancsban megtalálható és persze pezsgőtabletták formájában is.

előző író voltam

2009. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vav22 ***** válasza:
Neo-ferro folgammát... Na remélem sikerült jól leírni :D
2009. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt a neo ferro folgammát irta fel a dokim, de nálam jelentkeztek a mellékhatások (hányinger, székrekedés).
2009. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ferrum Haussmann szirup.(borzaszto az ize).
2009. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neo-Ferro Folgammát nekem is. Kicsit nehéz összeegyeztetni a kajákkal ugye, koffein tényleg nem javallott, de nálam is mellőzhetetlen volt, ha valamit tenni is akartam aznap. Én úgy csináltam, hogy megreggeliztem, két órával utána bevettem, legalább egy óra még ebédig...
2009. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!