Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes vagyok. MOst jövök...

7+5 hetes vagyok. MOst jövök az orvostól. Az embrióval minden rendben, de a petezsák alsó részén 5x3 mm hematómát látott, illetve egy apró cisztát. Felszívódott vagy el kellett távolítani? Ettől nem lesz baja a babának ugye?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem gond egyébként. Hát persze, h én mégis aggódom. Ha valamelyikőtöknek voltak hasonló panaszai, megosztanátok velem, hogy mi lett a végeredmény?
2009. jún. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam többektől is,hogy a hematómájuk felszívodott.Ez egy kis bevérzés szerű valami.2-3 hét alatt eltűnik.A cisztáról viszont nem tudok.
2009. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár tapasztalatom nincs ebben,de az olvasottak alapján legtöbb esetben felszívódik az ilyesmi.

Olyant is hallottam,h még a mióma is eltünt és csak a baba maradt meg egészségesen,épen.

Szedsz valami gyógyszert?

2009. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes terhesen voltam dokinál először, és a babó mellett egy hatalmas haematoma volt...nagyobb volt, mint a picur. Én Duphastont kaptam és fekvésre ítéltek.

Voltak kisebb vérzéseim-barnázgatásaim, de szerencsére a 12. hétre szépen felszívódott a vérömleny.

Én is borzasztóan aggódtam.

Azóta megszületett a kislányom, egészséges és gyönyörű.:)

Tartsd be az utasításokat és nem lesz baj!

Boldog babavárást!

2009. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, h válaszoltatok.

(2. válaszolónak: az 5.héttől utrogestan kúpot használok)

2009. jún. 5. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!