Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az uh-n elég erősen odanyomják...

Az uh-n elég erősen odanyomják a hashoz a vizsgálófejet, ugye nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,ki van zárva hogy ártson,nem .32 hetes kismama.
2008. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem még a 13.héten volt olyan,hogy az uh-os doki olyan erősen nyomta a hasamba az uh fejet,hogy mikor kijöttem onnan elsírtam magam,mert ugy fájt amit művelt.Ha a férjem nem látta volna,el sem hitte volna.De a világon semmi bajunk nem lett.Most 29 hetes vagyok.
2008. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is minidg erősen nyomja oda.

Nem fáj,de nem is kérném egész napra.

28 hetes kismami

2008. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja!
2008. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 4D-s UH-n aludt a babám, és a doki próbálta felébreszteni, és elég erőteljesen böködte a hasam. A babucim meg sem rezzent. Aztán egy fél óra múlva meg játszott a kezével, eltakarta a pofiját, szintén következett a bökdösés. Én is féltem, de gondolom, ha fájt volna neki, akkor tiltakozik, hát nem tette. Azóta sincs semmi baj, úgyhogy biztos nem árt a babáknak. Nyugi, én is nagyon meg voltam ijedve!

32 hetes kismama

2008. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Azt olvastam valahol, hogy olyan védelemben van a pociban a baba, mintha 1 felfújt lufiban lévő tojást szeretnél kalapáccsal megütni.
2008. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszokat. Elég ideges lettem, amikor megnéztem újra a felvételeket, de hiszem,hogy nincs semmi baj. Bár babám szerintem védekezett,igyekezett kézzel-lábbal eltolni magától azt,ami bökdösi.

Igyekszem megnyugodni, nem lehet semmi gond.

2008. ápr. 10. 17:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!