Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, eddig 2,5...

13 hetes vagyok, eddig 2,5 kiló jött fel rám. Soknak tartom. Ti mennyit híztatok a 20. hétig? Ebből az első trimeszter végéig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél 6 kiló ment a 20.hétig, utána baj történt.

Másodiknál 4 kiló ment a 20.hétig, a 30.héttől fogytam, szülésig összvissz 7 kilót híztam.

Most a 14. hétig semmit nem híztam.

2009. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanannyi ugrott fel a 13. hétig, mint neked. Most vagyok 21 hetes és összesen +3kg-nál járok. Valószínű annak is köszönhető, hogy már nem féltem a babát a tornától és elkezdtem mozogni, de amúgy is mérséklődött a hízás.

Ahogy itt olvastam korábban, mindenkinél más. Az én védőnőm azt mondta a 13. heti súlyomra, hogy teljesen normális. Ne aggódj, most a baba a fontos, nem a kilók! :)

2009. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12. hétre tartok +2 kilónál. A barátnőm +5 kilót hízott a 13. hétre az alkatunk pedig teljesen eltérő. Én magas, sportos típus vagyok, ő pedig pici és törékeny..
2009. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 13 hetes vagyok,de én nem hogy nem hízok,hanem fogytam eddig 4 kg-ot a sok hányástól,meg émelygéstől.De remélem nem sok fog feljönni a végéig.
2009. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nagyon sok mindentől függ!!Első gyermekemnél 5 hónapig össz 3 kgt híztam mert,hányós voltam...a végén 15 kg+ al fejeztem be(igaz a 35. héten)viszont ekkor sokat mozogtam.Most 12 hetes vagyok és 3-4 kg már van rajtam,viszont 176 cm vagyok és aktívan sportoltam előtte,amit teljesen abba kellett hagynom,mivel két vetélés előzte meg és most hetekig feküdtem...én kb 20-22 kg val számolok most...úgyhogy nagyon alkati és életmódbeli függő-szerintem:)
2009. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!20.hétig összesen 5 kg-ot híztam,elötte 14 hetesen mértek addig 3 kg ment fel.
2009. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fogytam az elején két kilót és most 15 hetesen annyi vagyok mint az utolsó mensinél. Pedig nem diétázok és nem is mozgok annyit. De nem ringatom magam ebben a jó helyzteben, mert tuti a végére feljön majd 15 kiló! Nem sok a 2.5 kg hízásod, nyugi!

2009. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 20.hétre 5kilót szedtem fel!havonta szinte 3kilók jönnek rám,pedig tornázok,oda figyelek,h mit kajolok és mégis!Most vagyok 26hetes és már 10kiló rajatm van,de nem érdekel mostmár,mert jól érzem igy magam és mindenki azt mondja,h nem is látszik!majd leadod,a kicsid a lényeg és,h élvezd ezt a csodát ami benned zajlik
2009. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, most már nem látom olyan vészesnek a helyzetet! :-)

175 cm vagyok és nekem is volt fél éve egy vetélésem, így kímélő üzemmódban vagyok itthon. Féltem, hogy emiatt kicsit megugrott a súlyom. De akkor normális ez így, nem voltak rosszulléteim az elején, nem hánytam.

Még egyszer köszönöm.

A 20. hetet azért kérdeztem, mert azt mondják, ami addig feljön, azt a legnehezebb leadni majd. Egy kicsit így is túlsúllyal kezdtem, 74 kg-mal.

További szép és boldog babavárást/babázást mindenkinek! :-)

2009. jún. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!