Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ennyire fontos a 4d-s uh?

Tényleg ennyire fontos a 4d-s uh?

Figyelt kérdés

Minden eredményem tökéletesen jó lett, és mivel így is húzós a magándokim alkalmankénti ára(9000.-/alkalom)úgy gondoljuk a párommal h nem megyünk 4d-re.

Viszont sokan mondják h jobb megnézetni, mert sem a vérvétel, sem pedig az afp nem szűr ki mindent tökéletesen. Dokim rendes 2d-sel néz meg, eddig semmi rosszat nem mondott.

Ti mit tennétek?

26+6hetes km.


2009. jún. 4. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első két gyerekemmel nem voltam 4D-n, nem láttam értelmét, hogy annyi pénzt kiadjak egy babamoziért. Most viszont mindenképp elmegyek, de nem sima 4D-re, hanem amit kifejezetten genetikus csinál egy magánklinikán. Most sem az érdekel, hogyan néz ki, hanem mert még egyel több lehetőség van így, hogy egy esetleges rendellenességet kiszűrjenek. A második babámmal sok gond volt, így most jobban parázok.

Ha úgy érzed nyugodtabb lennél, ha elmennél, akkor menj el, később ne legyen ebből lelkiismeret-furdalásod.

Viszont ha tökéletesen nyugodt vagy és a dokid is megnyugtatott és ez Neked elég, akkor nem kell elmenni.

2009. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van es mind a ket terhessegemet 2d ultrahanggal neztek.Nem volt semmi problema.En azt hiszem ha problema van a terhesseggel azt a 2d alapjan is eszreveszik.Regebben meg ez sem volt.:)
2009. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi voltunk 4 d ultrahangon!

Nekünk nagyon tetszet, szerintünk megérte!

Azt is tudom hogy magán doki mellet ez nagyon sok pénz, mi azért mentünk el igazából, hogy meg mondják a gyerek nemét! Bejött amit ott mondtak, nagyon rendesek voltak!

De amit ott kiszürnének azzal, már ugysem tudnátok mit kezdeni! Szerintem nem lényeges! Sokkal inkább fontos mire haza ér a picúr legyen miben aludnia, és kakilnia :-D 26 hétnél ne aggodj, már nincs sok hátra, hajrá!

Én ebből az indokból nem menék el 4 d ultrahangra, hogy ki szűrnek e valamit!

2009. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én inkább szülnék ügyeletesnél,és elmennék 4d-re!Persze szíved joga!Jobb megnézni,mert gyönyörű és hatalmas élmény!Mindenki jön ezzel,hogy mert régen...Régen nem volt ilyen szent igaz,de nem volt ennyi sz@r a levegőben és az ételekben!Tehát sokkal nagyobb az esélye mindennek!De ez mindenkinek személyes dolga!Gondoljátok meg!Nagyon nagy élmény!És a nemében is biztosra tudtok menni! :D de beszéljenek a képek!Ezt nézd meg!!!



[link]



[link]

2009. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyermekemmel sem voltam 4D-s ultrahangon.
2009. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eget rengetően fontos. Én azért mentem mégis el, mert ott én is meg tudtam a saját szememmel győződni arról, hogy minden rendben. De egy jó ultrahangos a 2D-vel is lát mindent.
2009. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha minden rendbe lesz a babával, akkor én sem tervezek 4d re menni, szerintem felesleges és nagyon drága.
2009. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább babamozi, mint orvosi vizsgálat. Az orvosi vizsgálat 2d-vel is jó, csak a szülőnek kevésbé élvezetes. Ha minden eredményed jó, akkor szerintem is fölösleges. ha nem jók az eredményeid, akkor pedig már úgyis tudják, hogy nem jó, szóval akkor is fölösleges.


Külföldön 2d-ből is maximum 1 vagy 2 jár(attól függ az adott kórházban mik a szokások), és mégis egészséges babák születnek. Ne aggódd túl magad, azzal többet ártasz.

2009. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!