Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vissza lehet menni GYESre ha...

Vissza lehet menni GYESre ha már lemondtam? FONTOS!

Figyelt kérdés

1 hónapja lemondtam (1 hónapig voltam GYESen), most visszamentem a cégemhez és kivettem a szabijaimat. Júliusban születik a tesó, a szabik után táppénzre akartam menni, de BECSŐDÖLT ma reggel a cég.

Most mi van? Ha leépítenek, hiába vagyok terhes, elküldenek ilyenkor. Itthon vagyok a 27 hónapos gyerekemmel. Visszamehetek újra GYESre ha január elején már lemondtam, de most nem lesz munkám?

Segítsetek légyszi!


2012. febr. 3. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

(Ó, csak nem MALÉV?)


Egyébként a Magyar Államkicstárnál érdeklődj, az ügyfélszolgálaton, én úgy tudom, hogy vissza lehet menni. De nem esküszöm meg rá.

2012. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen. :( Nagyon szomorú vagyok.
2012. febr. 3. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, remélem az államkincstár a segítségedre lesz... :) Szép napot azért!
2012. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!