Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen voltam UH-on, baj...

5 hetesen voltam UH-on, baj ha még csak a 8mm_es petezsák látszott? 9hetesen kell újra mennem.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem is csak a petezsák látszodott,enyém csak 7mm volt:-)
2008. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4hét 5naposan nekem is a petezsák látszott,és nekem csak 6mm volt:)
2008. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6 hetesen voltam, akkor is még csak a petezsák látszódott, aminek átmérője 23 mm volt.

16 hetes kismami

2008. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Engem a doki csak és kizárólag a 8. hét után akart látni és 14 mm petezsék látszódott.Mint egy pici rízsszem a "szervezetben"...Nyugi, nem szabad elsietni a dolgokat, különben se jó ha hamar piszkálják...

2008. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

En is 5 hetesen mentem eloszor,es nekem is csak petezsakot latott az orvos,engem is egy honap mulvara rendelt vissza.Ne izgulj minden rendben van,es olyan hamar elmegy az ido,h meg En sem hiszem el,de mar lassan felidoben vagyok,es csak most derult ki,h baba van a pocakomban.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!