Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért full pozitív még mindig...

Miért full pozitív még mindig az ovu tesztem 9hetesen? A terhességi teszt is pozi, az oké, de az ovu teszt nem az LH-t mutatja? Nem értem.

Figyelt kérdés
Van egy csomó, így néha ellövögetem őket kíváncsiságból :))
2010. ápr. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A Hcg-t is mutatja, ezen alapul a "jóstesztelés".
2010. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, nem kötekedésből írom, de ha ennyi lh teszted maradt, akkor inkább ajándékozd el, mert annak több értelme lenne.

Én is ellőttem egyet terhesen, de az negatív lett, ami megmaradt azt elpasszoltam olyannak, akinek még nem sikerült a baba és nincs nagyon pénze.

Ne haragudj, tényleg nem rosszindulatból írom, csak egy ötlet :)

2010. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfogom ajándékozni, de csak akkor ha lejárt az a bizonyos idő! Ne adj isten vmi történne, akkor nem kell újakat vennem. :)
2010. ápr. 24. 11:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg akinek nincs 75ft-ja ovu tesztre, az ne is vállaljon gyereket! Erről ennyit!
2010. ápr. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!