Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek is olyan...

Kismamik nektek is olyan érzésetek van mintha a picúr csuklana odabent? Vagy ez tényleg az lenne? , néha már megijedek hogy mi lehet ez.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

az én pocaklakóm most is éppen csuklik :o) Dobogás szerűt érzek ilyenkor bent, mintha szívverés lenne, de ilyenkor csuklik, és van, hogy 5-6 percig is eltart. :o)

32 hetes kismama

2009. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedj meg, ez normális, főleg az utolsó hónapokban. Én még csak 6,5 hónapos vagyok, de már érzem ha csuklik.
2009. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen erre gondoltam....akkor ez tényleg az...egyemmeg:)Akkor megnyugodtam 1 kicsit:)
2009. jún. 4. 11:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 34hetes pont ma:)
2009. jún. 4. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! ez teljesen normális és a babád tényleg csuklik!

az én fiam ezt a szokását még több hónapig megtartotta születése után.

olyan vicces volt, mert amikor még pocaklakó volt, akkor csuklott, ha valamit ettem (nem sokkal utána), amikor pedig megszületett, szopi után csuklott :)

édes volt.

Könnyű szülést! már nem sok van! :)

2009. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát már nem de nagyon félek....:(
2009. jún. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!