Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már ilyen érzésetek?

Volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
van egy lányunk 2 éves .szeretnék még egy gyereket de nem merjük bevállalni 1 anyagi okok2 mert még nem vagyunk felkészülve tesóra sem apárom sem én .de olyan jó lenne ismét terhesnek lenni tudom mivel jár...de akkor is..aza pici bab ott bent ugy eltelik a 9 hónap igy utóleg visszagondolva..és az pár hónap mig kicsi ártatlan irigy vagyok a terhes nőkre és a kicsi babásokar..
2011. okt. 10. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 hós a fiam és sajnos orvosilag valószínű, hogy nem lenne "jó ötlet" bevállalni egy kistesót, ezért - meg azt hiszem, a rumli miatt is :) - a férjem szerintem a "Nem"-re szavazna.

Pedig tapasztalatom szerint sokkal szebb a gyerekkor és később is jó dolog, ha van egy testvére az embernek. Na meg nekem is hiányzik a baba a pocakomból. Néha nagyon irigy vagyok azokra, akikből csak úgy potyognak a gyerekek :))

2011. okt. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!