Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt olyan érzésetek,...

Nektek volt olyan érzésetek, hogy nem egy babátok lesz, és ikrek lettek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen érzésem nem volt, de érdekes módon többször beszéltem többes számban a babáról úgy, hogy észre sem vettem. Aztán kérdezték, hogy "ikrek lesznek?", én meg mondtam, hogy ja nem, miket beszélek. 12. héten derült ki, hogy mégis ketten laknak bent. Amúgy hiszek a megérzésekben.
2011. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont a minap mesélte a nénikém hogy anno 35 éve (még nem volt uh) a férje azt számlálta végig neki hogy biztosan ikrek lesznek és ez meg az legyen a nevük. Ő csak legyintett rá hisz mit tudhat egy férj ha a doki sem veszi észre. Aggódóan szülésre érkezve megemlitette a dokinak hogy mivel cseszteti a férje a 9 hó alatt. A doki is csak legyintett hogy mit tudhat a férje ha lakatos. Azért megnézte és megállapitotta hogy semmi ok az aggodalomra. Aztán megszületett a baba és csak lestek hogy még mindig mekkora a poci... Aztán közölték az anyukával hogy a férjének mégiscsak igaza van, úgy hogy szülés után beszélni akar vele, mert valamit tud mégis ez a lakatos. :) Háromnegyed órával később megszületett a tesó is. :)
2011. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!