Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan 4d-s ultrahangos helyet...

Olyan 4d-s ultrahangos helyet keresek, ahol üdülési csekket elfogadnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nézd meg az küldök linket ahol megtudod nézni!

[link]


Remélem találsz magadnak megfelelőt!


Jó egézséget és boldog babavárást!

2009. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyen helyről nem hallottam.Én egészségkártyával voltam,de azt sem húzzák le,mint a bankkártyát,hanem először készpénzzel fizetsz számlát kapsz,amit beküldesz a szolgáltatóhoz és vissza utalják a pénzt.sokat olvastam utána mielőtt mentem volna,de mindenhol készpénzt kérnek a vizsgálatért.
2009. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az üdülési csekk.hu-n találtam egyet, Budán. Elfogadják a csekket, minden OK, csak 3 hét a várakozási idő!:(

Na nem baj!! Ha valakit érdekel:Budai Egészségközppont, Bejelentkezés:06/1-8877900 12000 Ft, kapunk képet, és dvd-t is

2009. jún. 4. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok örülök,hogy találtál!!!

Szerintem megéri a várakozást!!!!


pussz:D

2009. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Voltál 4D-n?Elfogadták az üdülési csekket?És milyen volt, mennyi ideig vizsgálnak, szép képek lettek?Ha leírnád, nagyon megköszönném.
2009. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!