Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottátok ki, hogy hová menjetek 4d-re?

Figyelt kérdés

Úgy értem fontos volt hogy szülész-nőgyógyász legyen az illető, vagy csak "sima" szonográfus végezte? Egyáltalán van különbség? Jobban megbíztok egy rendes dokiban?

Segítsetek lszi, tanácstalan vagyok!!!


2009. jún. 4. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, jobban megbízom egy orvosban, Budapesten élsz? ott van választék, a többi nagyvárosban csak 1-1 4d-s hely van....

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, Tatabányán. De nézegettem a neten, hogy esetleg hová lenne érdemes elmenni, mert amit kinéztem, az 14000 ft....

Igaz szülész-nőgyógyász csinálja, de nem tudom mit csináljak??

2009. jún. 4. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból mentem el 4D-re. Szerettem volna látni a picikémet.Láttam is .Közel van a lakóhelyemhez és egy szonográfus végezte .Sokáig néztük és alaposan megnézte mindenét.Végül is szerintem a nőgyógyászok is elvégzik , megtanulják az uh használatát felismerni a bennünk növekvő mini emberkéket és kezdeményeket .Szerintem semmivel nemtudnak többet mint egy szonográfus vagy éppen fordítva de ha tévedek valaki csak kijavít majd.Én meg voltam elégedve csak a picikém nem mutatta meg a nemét.
2009. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szonográfus szerintem jobban odafigyel minden apróságra,mint a nőgyógyász.

Én a 4D genesisnél voltram,nagyon sokat olvastam utánuk különböző oldalakon,fórumokon,és negatív tapasztalatot nem olvastam sehol.Nagyon alaposak!

1000-szer alaposabban átnézte a babát,mint a nőgyógyász.

A szonográfusnak ez a végzettsége,hogy pocakokat uh-zon,ők több rejtett dolgot vehetnek észre,mint a doki.

2009. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis megoszlanak a vélemények... Azért várok még válaszokat, az eddigieket pedig köszönöm!!!
2009. jún. 4. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ott csináltattam,ahol az integrált tesztet is(Bp.en,a Magzati Diagnosztikai Központban)Itt olyan nőgyógyászok csinálják,akik szonográfusok is,(tehát 2in1)szval biztos,h profik.Nekem ez nagyon fontos volt.
2009. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Magzati Diagnosztikai Központban mennyiért csinálják a 4D-t? Hamarosan én is mennék, ha ezt meleg szívvel ajánlod, lehet, hogy ezt választom.

Köszi!

2009. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon nagyon ajánlom őket,profik,és kedvesek.Amikor én voltam 10000 ft volt,és kb.20 percig nézték a babát,(a picim már 1 éves)de ez mit sem változott azóta,mert több barátnőm is oda járt/jár és ők informálnak.Aki nagyon jó(saját tapasztalat) a Timmermann doktor.A neten megtalálod a dokit is(a google-ba beütöd a nevét,kiadja)és a Magz.Diagn.Központot is(ezt mellesleg a Czeizel doktor hívta életre,ő is ott van a mai napig).
2009. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!