Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babaúszás programot...

Melyik babaúszás programot választottátok és mennyire szereti a babátok és ti (előnyök/hátrányok), milyen szempontok szerint választottatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én szlovákiai anyuka vagyok, nem tudom nálatok, milyen babaúszási programok vannak. Az én 5 hós kisfiammal most kezdtünk járni, itt három részből áll a program az elsőben csak pancsizunk, ismerkedünk a vízzel, vannak gyakorlatok- kéz, láb emelgetés közben énekelünk a babáknak dalocskákat, minden gyakorlathoz tartozik egy dalocska. Úsztatjuk a babákat, hogy ne féljenek sodrás közben, aztán van olyan gyakorlat is, amelyben az oktató felé közelítünk nevén szólítjuk a babát megemeljük és az oktató a baba fejér locsol egy kis vizet, ezzel a lélegzetvételt gyakoroljuk és azt, hogy be kell csuknia a babának a szemét, majd ha merülünk nem fog félni. A merülés fokozatosan történik, először orrig utána még lejjebb... Szerintem sem mindegy, hogy hogyan vezetik rá a babát a merülésre. A második program végén már az ügyesebb babák egyedül úsznak víz alatt. Az én kisfiam imádja! Próbáljátok ki. Azóta nem sir öltöztetés közben, nem fél az idegenektől, mióta járunk a közösség is jót tett neki. :-)
2008. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, egyenlőre hátrányt nem tapasztaltam.
2008. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja csak szlovák weboldalt tudok mutatni, de ha rákattintasz a fotogaléria részre legalább a képeket meg tudod nézni, ha érdekel. www.aquababy.mediapresent.sk
2008. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem "pancsolósra"járunk,annak nem látom értelmét.A babám 7 hós lesz,3 hós kora óta járunk-Bp.XVI.ker.-már 14 alakalommal voltunk,és ő az első perctől imádja.Kb.a 3.alkalommal már merültek a babák.Lassan egyre többet,és egyre hosszabban vannak a víz alatt.Mi az alapján választottunk,h mi szolgálja a baba érdekeit.Itt vízbiztonságot kap,és arra is tanítják őket,hogyan tudnak partot érni.Nem ijed meg és pánikol be, ha víz alá kerül az arca,ha magára marad a vízben stb.Megtanulnak a hátukon lebegni és nyugodtan maradni,amíg-ha kell-segítséget kapnak.Úgy gondolom pancsolni itthon és bárhol is tud(INGYEN)és attól,h ilyenre jár nem tanul meg semmit.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok.Sztem pont az a cél,h a baba ne csukja be a szemét.Amikor merülnek is teljesen nyitva van a szemük,mivel valamelyest a víz természetes közeg számukra.De lehet,h máshol másképpen oktatják őket,azt nem tudom.
2008. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!