Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek azokrol a...

Mi a véleményetek azokrol a terhes nökröl akik dohányoznak?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nagyon sok terhes nöt látok akik dohányoznak.Ez nagyon felháborito a számomra.Ez csak engem borit ki ennyire vagy mást is idegesit ez a gusztustalanság?
2009. jún. 3. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dohányzom, mikor gyerekre készültünk, akkor leraktam előtte, ahogy befejeztem a szoptatást, akkor azonnal rágyújtottam, majd a következő gyereknél megint leraktam, most még szoptatok, tehát nem dohányzom. Már várom, amikor majd újra lehet....

Szerintem le lehet tenni, de igaz, hogy nem könnyű... Pláne ha melletted dohányos van és látod, hogy ő pöfékel. Nekem most a párom is lerakta a cigit a kedvemért, hogy nekem ne legyen rossz. Meg persze a fogantatás előtt is lerakta, amíg ő meg nem tette a kötelességét :-) Örülök neki, hogy így is gondol ránk.

2009. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

ÉN FORDÍTVA DUGNÁM A SZÁJÁBA!!!

39hetes

2009. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A legnagyobb gusztustalanság az,amikor a kismama ezzel a szöveggel takarózik:"A doki is mondta,hogy napi X szál engedélyezett,mert ha leteszem ártok vele a kicsinek!"

Én még olyan dokival nem találkoztam,aki receptre felírja,hogy napi X szál cigaretta.Undorító!

Én erre mondom,hogy ez nem kifogás,csak nyafogás.

2009. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt egyik nap egy ilyen kerdes,h "mi baja lehet a babanak akinek az anyja dohanyzik".A kerdezo mondjuk provokalt rendesen,de majdnem nekunk kellett kellemetlenul ereznunk magunkat akik a cigi ellen beszeltunk.

Nem semmi h itt tartunk.

Es teljesen igazad van kerdezo,a sajat szervezetet tegye nyugodtan tonkre de egy artatlan eletet nincs joga megkarositani.

Undoritonak es kozonsegesnek tartom a bagos kismamakat.

En miota terhes vagyok meg azokhoz a baratokhoz se jarok akik bagoznak a lakasba,ha megis osszefutunk akkor miattam nem gyujtanak ra.

37+5 hetes kismami

2009. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Azt hittem hogy csak en reagalom tul ,mert sok terhes ismerosom van aki cigizik es mindig lehurrognak ha szolok valamit.Tenyleg ahogy irtad meg nekik all fennebb,es nagyon sz...l ereztem magam.
2009. jún. 4. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!