Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek azokrol a...

Mi a véleményetek azokrol a terhes nökröl akik dohányoznak?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nagyon sok terhes nöt látok akik dohányoznak.Ez nagyon felháborito a számomra.Ez csak engem borit ki ennyire vagy mást is idegesit ez a gusztustalanság?
2009. jún. 3. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem guszustalanság, hanek a baba egészségének a veszélyeztetése - más országokban az ilyen nöket kiközösitik és megvetik. Aki nem tud a dohányzásról lemondani, az ne akarjon gyereket, ahhoz nics joga, hogy a gyereknek ártson.
2009. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ilyet látok. Nők nagy pocakkal és cigivel...Legszívesebben odamennék hozzájuk és jól beolvasnék nekik. Nem igaz, hogy fontosabb az h pöfékeljenek, mint az, hogy a gyereknek ne legyen semmi baja.
2009. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En Irorszagban elek.Itt teljesen termeszetes,hogy a nok nagy hassal cigiznek,bulizni jarnak.Nagyon megvetem az ilyen noket,es undoritonak tartom.
2009. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők önzőek, mert a saját "jólétüket" tartják szem előtt és simán képesek kockáztatni babájuk egészségét egy hülye szokás miatt...
2009. jún. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az a durva,hogy nálunk dohányzó van kialakítva és a legtöbb cigarettázó ember terhes!!!!Nem szólnak rájuk,de szerintem hihetetlenül gusztustalan és felelőtlen ember az ilyen!Megértem,h nehéz leszokni,de én is megcsináltam,mert nem az volt a fontos,h én mit akarok!!!Én levágnám a kezüket :P
2009. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kórházban láttam egy jó nagy pocist lányt. Valamiért ideges volt és barna szofival ment ki az intézmény udvarára. Gondolom nem másnak vitte... Bár én azt sem nagyon bírom nézni amikor a babakocsi tolás közben pöfékelnek a nők és persze a füstöt befúják a gyerekhez.
2009. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam 5 évig, de ahogy elhatároztuk a párommal, hogy indul a babaprojekt, egyből letettem szívfájdalom nélkül. Azóta egy-egy buli alkalmával bele-beleszippantottam cigibe (már nem terhesen!!!) és most megint babát várok, de eszembe sem jut, sőt, szemmel gyilkolom, aki a közelemben cigizik, mert megőrülök a szagától.. Fúúj!

Ez csak elhatározás kérdése, én igenis elítélem azokat, akik cigiznek, úgy, hogy tudják, hogy ártanak!!!

2009. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 32 életévemből 18 évig dohányoztam, tehát ha valaki tudja mit jelent függőnek lenni, az én vagyok! Ahogy megláttam az ultrahangon a picit, azonnal abbahagytam, ennek már 3 hónapja. Szó szerint csorog a nyálam a cigiért, Néha álmomban lopva cigizek, és olyan jó! De! Mindig a babára gondolok ilyenkor, és semmi pénzért nem ártanék az egészségének semmivel! Legalább ebben a 9 hónapban megadom neki a legjobbat, amit adhatok, hiszen ez meghatározó lesz az életében. Meg tudom érteni a dohányosok ellenálhatatlan vágyát, ez nagyon komoly dolog, és ezt csak az tudja átérezni, aki dohányzott!!!

Ezeknek a kismamáknak inkább komoly beszélgetésre van szüksége, arra, hogy elgondolkodjanak a lehetséges követkeményeken, nem megvetésre! Ha valaki komolyan utánaolvas, és elgondolkozik rajta, biztos vagyok benne, hogy nem fogja veszélyeztetni azt a kis ártatlan babát. És a dohányosoknak üzenem (akik most feltünően hallgatnak), hogy csak elszántság, kitartás, és egy kis intelligencia kell a leszokáshoz!

2009. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam sokáig, de amikor gyereket akartunk, letettem (a párom is!). Pedig nem volt könnyű, én szerettem dohányozni, volt egy jó kis rituálé hozzá + munkahelyi ártalom. De a gyerek az első.


És ha már itt tartunk, semmi sem lehet annál undorítóbb, amikor a kórházban a terhespatológiáról a pocakos kismamák cigisdobozzal a kezükben vonulnak ki az épület elé füstölni!

Mondjuk legalább kimennek, mert eddig a wc-ben szívták, a többi kismama rovására...

2009. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az az en velemenyem,hogy barki azt tehet a sajat eletevel amit akar,ugy vagja tonkre magat ahogy akarja,de nincs jogaban a gyereke eletet tonkre tenni.Sajnos a szuleszeten egy szobaban fekudtem egy olyan kismamaval aki csomagszamra szivta a cigit.Amikor probaltam vele beszelni,hogy tegye le az volt a valasza,hogy kivanja a kicsi.Na ettol tudok kiakadni es ezt nem csak tole hallottam hanem meg a kornyezetemben nagyon sok terhes kismamatol.Felhaborito,undorito,gusztustalan dolog.En ezeket a noket megvetem.
2009. jún. 4. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!