Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltékeny rám az egyik sógórnő...

Féltékeny rám az egyik sógórnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kismama vagy? És ezért féltékeny ?
2008. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 hetes ikerterhes vagyok, van 2 sógórnőm. Az egyik nem terhes most, a másik most van a 20 hetében. Aki nem terhes, őt imádom, aranyos, kedves, odafigyel rám! Aki viszont terhes, állandóan cseszeget, olyan érzésem van mintha annak örülne ha vele baj lenne. Most velem foglalkozik jobban a család, mert veszélyeztetett vagyok! Hogy tudom neki megmagyarázni anyázás nélkül, hogy hagyjon békén?
2008. ápr. 7. 18:24
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja bocs, csak lemaradt a lényeg :)
2008. ápr. 7. 18:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint annak örülne ha velem lenne baj, nem vele!
2008. ápr. 7. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelemre vágyik, amit elvettél tőle, hisz eleinte csak ő volt terhes, most meg te, ráadásul ikrekkel.

Szerintem nagy ívben szard le, és törődj magaddal.

Vagy kérd meg finoman a családot, hogy őt is tüntessék ki figyelmükkel, mert neked nagyon rossz, hogy rád féltékeny.

Neki pedig próbáld hangoztatni, hogy milyen jó hogy ő szül előbb, nála lesz előbb pici baba, mindenki majd neki fog örülni, ott lesz az ujdonság, hátha ez eltereli a figyelmét a mostról és a jövőre tekint boldogan.

Amúgy sokat nem tudsz tenni, ne vedd figyelembe.Két füled van. neked nyugalomra van szükséged!Ilyenen nem érdemes felidegesíteni magad.

2008. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is gratula a picikhez!

Nem semmi,szerintem a legegyszerűbb ha nem veszel róla tudomást,az ilyen embereket ez idegesíti a legjobban,lássa hogy hidegen hagy téged minden mondata,és ha ilyen akkor egye csak a kefét,és féltékenykedjen,te csak magatokkal törődj,szerintem a család is látni fogja hogy vele van a baj,és előbb-utóbb rájön hogy magával kellene foglalkoznia és nem veled.Boldog babavárást!

2008. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, így fogok tenni. Nem érdemes emiatt idegesítenem magam, most fontosabb nekem a két babó a hasamban! Puszi nektek
2008. ápr. 7. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul az idegeskedéstől bekeményedhet a hasad,még többet ártasz vele,mint használsz.Tapasztalat,múlt héten annyira felbosszantottak,hogy egész nap kemény volt a pocim.(33. hét volt)

Amúgy a féltékenykedő sógórnőkkel nem lehet mit tenni.Nekem is meggyűlik a bajom néha a férjem öccsével meg annak a csajával.A fő gond az apósom,aki nem akarja megengedni,hogy az öcsi csaja ottlegyen(amúgy tényleg egy ellenszenves,rossztekintetű nőszemély),én meg akár ott is alhatok,az nem baj.Anyós meg a korábbi menyjelöltet ajnározza,de csak megértően mosolygok,majd megjegyzem,hogy mégis az én pocimban van az unoka,és nem a korábbi menyecskéében.

De engedd el a füled mellett és nevess rajta jókat,mert tényleg többet nem ér a dolog.Amúgy csak 5 hét van köztetek,ikreknél megszokott jelenség,hogy korábban jönnek,esetleg a sógornőd tovább hordja egy kicsit,és máris egyszerre szültök majdnem.Tehát erre nem érdemes apellálni.De mondjuk mit szólnál ha megpróbálnál közös babás progikat beiktatni,mondjuk vásárlás,vagy szülésre felkészítő tanfolyam.Csak hogy lássa,nem kell veled versenyeznie,lehet ez együtt is.

2008. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Le kell tojni és messze elkerülni, sajnos mást nem érdemes ilyenkor tenni. A babákra koncentrálj, ne másra!!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Igen, lehet azt fogom tenni, hogy megpróbálok vele közös progikat szervezni, vásárlás stb., nem lakunk egymástól messze még meg is oldható. Aztán ha nem működik a dolog nagy ívben tojni fogok rá!
2008. ápr. 8. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!