Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál, és a...

Ma voltam dokinál, és a papírra azt írta hogy grav. S.5. Én pont ma vagyok a 42. napon, ha a menstruációtól számoljuk. Tehát pont ma kezdem a 6. hetet. Elírta szerintetek? Vagy ezt akkor hogy számolta? MIért 5 hetet írt rá? Még az 5. hétbe tartozik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 10:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Timike! Neked volt igazad, 5+6 napos vagyok, és mivel mindíg a betöltött heteket nézik, így azért írt rá 5 hetet! Megnyugodtam... :)

Én a naptáromban akárhogy is számoltam, mindíg pont a 6+0-ra jött ki, de a neten csináltam terhességi kalkulátort, 2-t is, hogy tuti legyen, és ott 5+6 hetesnek írt, nem annyira értem a számolását, de most már hiszek a gépnek! :) Te kalkulátorral nézted vagy naptárban nézted?

2012. febr. 15. 13:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Először kiszámoltam a naptárban, aztán a kalkulátorral. :)

Gratulálok! Boldog babavárást!!!! :)

2012. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És szerinted hol rontottam el a számolást? Melyik napot nem kellett volna beleszámolnom? A menstruáció napját vagy a mai napot? Mert amúgy nem tiszta hogy hova tűnik nekem az az 1 nap! :)
2012. febr. 15. 14:48
 14/15 anonim ***** válasza:

Én az 5 is, meg a mai is számoltam, így 42 nap.Ez stimmel, viszont a hetek csütörtöktől-csütörtökig tartanak a te esetedben. :)

5-12

12-19

19-26

26-02

02-09

09-16 (holnap) Tehát holnap töltöd a 6. hetet és pénteken már 6+1 leszel, tehát elkezded a 7. hetet. :)

2012. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már értem! Én úgy számoltam naptárba, hogy nem csütörtöktől csütörtökig, hanem egyessével,mondjuk úgy is 42 napra jön ki, de mindegy is. Már meg győztél, és magamat is meggyőztem! :)
2012. febr. 15. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!