Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIért írta a doki azt a...

MIért írta a doki azt a papírra hogy grav. S.5, mikor az nap, amikor csinálta az Uh-t, akkor kezdtem pont a 6. hetet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert a betöltött hetet jegyzi, és a hatodikat még nem töltötted be.
2012. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

miért? az nap, amikor te betöltöd a 30. évedet már 31 éves vagy? azt meg is kell érni.


így van, a betöltött hetet nézik tök logikusan a dokik.

2012. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdésed, ha pont most kezdted a 6. hetet akkor kereken 5 hetes vagy.
2012. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A menstruációtól számolva, pont a 42 napon vagyok. Ami a 6. hét? És azért kérdeztem, hogy miért 5 hetet írtak rá!
2012. febr. 6. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert a baba mérete alapján fiatalabb a terhesség.

De ez ne zavarjon, semmi jelentősége tényleg.

Egyik gyerekemnél két heten morfondíroztak,. állandóan változott a szülés várható időpontja is. Aztán a baba jött, amikor akart...

2012. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik? Azért mert fiatalabb, vagy valóban csak a betöltött hét számít, és azért írtak rá 5 hetet?
2012. febr. 6. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor van az utolsó mensid első napja? Hány napos ciklusod van?
2012. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 42 napja menstruáltál utoljára, akkor betöltötted a 6. hetet. Ha nem ezt írta, akkor uh alapján fiatalabbnak gondolja a terhességed.
2012. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt: 6+1 hetes voltam, a papírra 5 hetet írt az orvos. Gondolom később volt a fogantatás. Ne foglalkozz vele!
2012. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!