Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 37. hét már nem számít...

Pont 37. hét már nem számít koraszülésnek, ugye?

Figyelt kérdés
olyan korházban szülök ahol nincs koraszülott osztály, elvihetik a babát ha nincs semmi baja max.sárga?
2012. febr. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, nálunk csak a 35 hétre született babákat viszik el, 36-tól nem -persze ha minden ok.
2012. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szamit mar koraszulottnek a babad. Ha besargul, elveszik toled es kekfeny ala teszik, de abban a korhazban ahol szulsz. Tehat masik korhazba nem szallitjak csak sargasag miatt. Minden jot!
2012. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mostmár megynyugodtam. csak eléggé fáj a hasam meg mindenem ott lent és kicsit megijedtem, hogyha most szülök akkor hogy lesz.
2012. febr. 14. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

betöltött 36. hét után, illetve 2,5kg feletti baba nem számít koraszülöttnek.

[link]

2012. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan kórházban szültem, ahol nincs koraszülött osztály és mondták, hogy 2,5 kg felett már nem számít annak.
2012. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem számít koraszülöttnek! Az én babám koraszülött nem volt másfél kiló! Viszont... Volt egy baba, akivel egy szobában volt, vele még rá is húzott az anyuka, pár nappal túl hordta, 3,5 kiló volt, mégis bekerült a korára, és ott feküdt az inkubátorban! Mondhatni, óriásnak tűnt az inkubátorban a többi manóhoz képest! Be kellett állítani a cukrát, azt hiszem, az volt a baja! És két nappal előbb mehetett csak haza, mint az én picim, és azt hiszem, egy héttel született csak később! AZ én babám 5 hetet feküdt bent, ő meg négyet! Úgyhogy sajnos nem csak kora babák vannak a koraszülöttön! De ne gondolj negatív dolgokra! Csak pozitívra!!! Jó egészséget!
2012. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!