Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 16. héten az ellenanyag...

Ha a 16. héten az ellenanyag negatív volt, akkor kell a továbbiakban ezt nézni vérvétellel?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok
2008. ápr. 7. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézik tovább,ha RH negatív vagy az apa pedig RH poz.De ha RH neg vagy,akkor többnyire az apát is el szokták küldeni eg vérvételre,illetve megismertetnek az RH összeférhetetlenséggel,hogy mi is az.
2008. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 26 hetes cukorterhelésnél is nézték,és úgy tudom,hogy legközelebb 32 hetesen nézik!

28 hetes kismami

2008. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,még legalább 2X nézik, ahogy az előttem író írta. Ha gond van, többször, de nem lesz.-)

És jó lenne, ha úgy lenne, ahogy az első válaszoló írta:-) Általában meg sem kérdezik, hogy mi az apa vércsoportja, és egyáltalán ritka az, aki tudja. Minden esetben nézik, és sajna nem is nagyon mondják el, hogy mi is ez. Nekem is a kórházban a szülésznő mésélt róla.

De ne izgulj, ebből semmi baj nem lesz.

2008. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl mikor megjött a vércsoportmeghatározásról a papír,és rajta volt hogy 0neg vagyok,nekem rögtön kérdezték a férjem vércsoportját.Én pl tudtam,hogy ő pedig pozitívos vércsoportú.Aztán nekem a 7.héten volt ellenanyagszűrés,és a 24 hetes terheléses cukornál megint volt ellenanyagszűrés,és ugy tudom mégegyszer lesz...Pedig nem volt gond...most vagyok 30hetes.
2008. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én RH 0 poz. vagyok, a férjem RH A poz.
2008. ápr. 7. 18:06
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát, ha mindketten poz. vagyunk, akkor nincs gond?
2008. ápr. 7. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs,és nem is lesz.Az ellenanyagot azért nézik,hogy az immunrendszered nem termel-evalamit a baba ellen.

Pont ma voltam vérvételi beutalóért és a háziorvosomnak is az volt az első kérdése,hogy mi a vércsoportom,mondtam neki A rh poz,ő meg erre,hogy akkor nem kell ellenanyagszűrés.

2008. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!