Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyagiak..Kismamik, ti...

Az anyagiak..Kismamik, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Elvagyok keseredve, mert többször olvasom, hogy ki mennyit ad a dokinak, szülésznőnek szülés után!

Sajnos nekem még fogadott dokim sincs mert egyszerűen nem futja rá:( Nagyon jól tudom, hogy azzal jobban foglalkoznak aki fizet, dehát könyörgöm MIBŐL???

Boldog vagyok hogy egyáltalán megfogant a pici,régen vártunk rá:)

Előre félek és még én szégyenlem magam hogy nemadok hálapénzt! Tudom hogy nemvagyok egyedül,de már előre látom hogy nagy unott fejjel,lenézően kezelnek majd, mert tudják hogy ezért nemjár plussz pénz!

Vagy csak én látom ennyire borúsan a dolgokat?

29-hetes kismama.


2009. jún. 3. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggaszt, hogy nem fognak rendesen foglalkozni veled, és már régóta készültök a babára, akkor miért nem tettél félre pénzt?
2009. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Elkezdtük mi gyűjtögetni a pénzt,pont a babának,de sajnos több negatív dolog miatt,pl:leszakadt a menyezet a szobában,teljes tetőcsere kellet,amit hitelből tudtunk megoldani. Csakhogy rajtunk is kifogott a válság és duplája lett a részlet ami ugye nemvolt belekalkulálva:( ráadásul a munkámat is elveszítettem,még szerencse hogy a páromnak biztos állása van! csak 55ezer ft-ot tudtunk megtakarítani,ami ugye nemsok mindenre elég!

Namost kérdem én,akkor miből rakjak félre?

Igenis boldog vagyok hogy jön a baba,és minden erőmmel azon vagyok,hogy normális körülmények között feltudjuk nevelni!

2009. jún. 4. 10:09
 13/15 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok eddig nem volt fogadott orvosom szerinem már nem is lesz..

majd szülésnél esetleg adok de nem viszem túlzásba...HISZ NEM AZÉRT VONNAK HAVI TÖBB EZRET A FIZUMBÓL MÉG ADJAK IS NEKIK...SOKAT....

2009. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj; és főleg ne idegeskedj ezen, úgy értem, hogy vannak még rendes emberek, akik nem a hálapénzért mennek szülésznek :-) talán egy gyerek születése többet ér a pénznél. DRUKKOLOK, hogy szerencséd legyen!!!
2009. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást!

Remélem én is hogy még léteznek "jó"emberek!

Sok szerencsét nektek is!:):):)

2009. jún. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!