Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy feküdjek? Más is volt így?

Hogy feküdjek? Más is volt így?

Figyelt kérdés
Ma a doki azt mondta nagyon lent van a feje babónak, egészen bedomborodik a hüvelyembe. Bár a méhszáj még zárt, de sokat kell pihennem és tegyek a fenekem alá párnát. Viszont én csak oldalt tudok feküdni, akkor hogy csináljam? Ezt elfelejtettem megkérdezni. Erre jó ha oldalfekvésben lábközé teszek párnát? Vagy az mire jó? 33 hetes km.
2009. jún. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 28 hetes korom óta be van fordúlva,32 hetesen már hüvelyi vizsgálat során érezte a babó fejét-annyira lent van.

Csak azt tudom tanácsolni amit nekem is mondott és eddig bevált:)

Az ágy alá tegyél 2-3 könyvet kb10 cm-rel emeld meg a végét.

Vagyis te ne emelj,hanem a párod:)

Jobban ne,de egy 10cm-rel nyugodtan!

Én most vagyok 35+3 és még bent a baba:)

Csak fogadd meg a doki tanácsát és pihenj sokat,tényleg szükséges.

Minden jót Neked, és ne idegeskedj,nem lesz baj!

Pontosan tudom,h mi zajlik le benned és napokig ezután nem aludtam.

Ezért nyugi,még a méhszáj zárt,semmi baj nincs!

Boldog babavárást!!!

2009. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, kicsit tényleg megijedtem. Az ágy megemelése nálunk kivitelezhetetlen, hatalmas és nehéz az ágyunk. Viszont azt nem tudod, segít-e a láb közé tett párna?? Egyébként Te mennyit pihensz, hány órát naponta? Mert nekem elég sok a tennivaló napközben, bár próbálom visszafogni magam.
2009. jún. 3. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagy az ágyunk,vhogy próbáljátok megoldani mert ez a leghatásosabb.

Ha a lábad közé teszed,nem sokat ér,a medencéd alá szintén nem tudod-vagyis tudod de nagyon kényelmetlen és nem sokáig lehet bírni.

Nálunk a férjem megijedt,h hogy fog megemelt ágyon aludni de teljesen megszoktuk.

Mikor ezt nekem mondta a doki,egy hónapot feküdtem non-stop annyira megijedtem-első baba tehát volt rá időm.

Azóta napközben 2-3* fél-1 órára lepihenek,vagy ha furin érzem magam,kicsit többet pihenek napközben.

Az üléstől óva intenek,mert most h így lent a baba,súlyánál fogva nyomja a méhszájat és vigyázni kell,nehogy kinyíljon.

Úgyh ha pihizel,akkor azt próbáld vízszintes helyzetbe tenni:)

Mint írtam mi már 35.töltöttük és a máhszáj még zárt,csak sajnos a méhnyak rövidűlt 1 cm-t.De az belefér,ennyi idősen:))

Vigyázz magatokra és próbálj tényleg pihenni,minél többet ha teheted:)))

Első voltam.

2009. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! Minden jót neked is!
2009. jún. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!