Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van az, hogy tudok...

Miert van az, hogy tudok hason aludni pedig 10 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Neha megijedek,mert latom mas irja hogy nem tud, nem kenyelmes hason aludni,nekem semmi bajom!Remelem nincs semmi baja a babamnak,estere mindig ugy bekemenyedik a hasam mint most is,hogy alig birok mozogni,miert van ez?Volt 2 vetelesem az elso 9 hetesen elhalt a terhesseg,nagyon fel voltam puffadva,most is ilyen vagyok,de bele sem merek gondolni,hogy azert.Holnap megyek UH-ra es nagyon izgulok!
2009. jún. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok, és arra ébredek éjszaka, hogy hason alszom. kicsit elnyomódik, meg érzem, h nem túl kényelmes, de nem vészes. én sem értem, hogy hogyan tudok még mindíg hason aludni.

szerintem semmi baja a babádnak, ne idegeskedj! Minden rendben lesz az UH-on holnap :)

2009. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még 5-6 hónapos terhesen is sokszor hason aludtam, az egyik lábamat kinyújtva, a másik meg magam mellé felhúzva és nem lett semmi baj. Az orvosok azt mondják, ha valami nem kényelmes, azt úgyis érzed és akkor váltasz pozíciót. 10hetesen még simán lehet hason aludni. Arra vigyázz, ha kényelmetlen, és húzódik a hasad alja, akkor az egyik lábad húzd fel magad mellé, és akkor egyből nem nehezedik annyi súly a pocidra, és így neked is jó, meg a babának sem rossz.
2009. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz ha tudsz hason aludni! Örülj neki!!! A baba még nagyon kicsi, 3-4 cm így semmi baja nem lehet, nem tudod összenyomni. Én 22 hetes vagyok, nagy pocim van már de még a félig hason alvás megy. Kb a 15-16. hétig ment a hasonalvás, azóta csak nagypárnával.

Minden jót kívánok!

2009. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen szinte csak hason alszok. Az elsőnél is így volt kb 15 hétig. Majd érzed, amikor már nem kényelmes.
2009. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, és még mindig hason alszok!!!! Igaz én is felhúzott lábbal, de én mindig így aludtam terhesség előtt is.
2009. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még csak a 23. hétben vagyok, de csakúgy mint az előttem szólók, én is hason alszom, az egyik lábamat felhúzva. Szóval a helyedben nem aggódnék. :-)

Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 16.hétig ment,akkor egyik reggel arra ébredtem,hogy nem jo vmi,onnantól felébredek,ha hasra fordulok...

Szervezeted tudja mi a jó a babának:D


Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és még tudok hason feküdni/aludni!!:)
2009. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!