Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent? Ha a 32hetes...

Mókica84 kérdése:

Mit jelent? Ha a 32hetes vérvizsgálatom eredményén a fehérvérsejtszámom kicsit magas konkrétan:12.40 az elfogadott tartomány4-9.5 közötti szerintetek baj ha az enyém ilyen magas?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a fehérvérsejtszámom volt magasabb, talán kb ennyivel mint neked. A védőnő és az orvos is azt mondta, hogy a terhesség alatt ez normális. Egy másik adat egy picit alatta volt, ami szintén normális. :)

Sőt ha csökkenne, az lenne baj, mert akkor fogékonyabbak lennénk mindenféle fertőzésekre.

Jó babavárást :)Szintén 32 hetes kismama :)

2012. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém is magas, az első terhességemnél is az volt és most is. Sőt az egész vérképem tele van csillaggal. A védőnő szerint minimális gyulladás lehet a szervezetembe, ás attól lehet magasabb.

Boldog babavárást: 34hetes kismama

2012. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos én vagyok a negatív példa: szintén kicsit emelkedett fehérvérsejtszám mellett (mást nem tudtak kimutatni) két terhességnél kétszer repedt meg idő előtt a magzatburok. Egyszer sajnos nagyon korán... Mindenképp jelezd a dokidnak!
2012. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Kicsit megnyugodtam de a dokimnak mindenképp megmutatom majd csak sajna majd 2hét múlva kell mennem hozzá.

Boldog baba várást kívánok én is mindenkinek és jó egészséget!

33hkm

2012. febr. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!