Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek az előző...

Kismamák, akiknek az előző terhességük alatt magas volt a cukruk, a következő terhességnél már automatikusan elküldött az orvosod diabetológiára?

Figyelt kérdés
Màsodik babánkat várom,a vizeletemben folyton van keton, első terhességem alatt terhességi cukorbeteg voltam mégse küld sehova a dokim és ez eléggé aggaszt.
2012. febr. 8. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Nem kuldott el, sot nem is "dietazhatok" mert azzal hamis eredmenyt fog mutatni a terheleses.Annyi a kulonbseg hogy nem a 28.heten csinalja a terheleses vizsgalatot hanem a 16.majd a 24.vegul a 32.heten.A vizeletem nekem rendben volt,igy remelem meguszom ezuttal.
2012. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!