Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas cukor miatt el kell...

Magas cukor miatt el kell mennem diabetológiára. Ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Lesz még egy vizsgálat vagy csak megbeszéljük a diétát?

Aki esetleg tatabányai kismami, megköszönném, ha írna akár priviben is, hátha ez is eltér városonként.

Köszönöm!

24+4 hetes kismami


2009. máj. 14. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! mennyire magas neked?? Sajnos nekem is magas én holnap megyek először cukor gondozóba! Te mikor mész? Nagyon kivi vagyok én is mi lesz??? :-/
2009. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!Én Tatabányai vagyok.Mennyi lett a cukrod?Nekem is mérsékelten emelkedett és diétázom,a diabetológián nem voltam mert az egyik doki küldött volna a másik nem,igy itthon mérem magamnak és kordában tartom.:)
2009. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

8,89 lett, a diétát már ma elkezdtem, mert beparáztam, hogy vmi baja lehet a Bébinek!

Nektek mennyi volt? Mi az, hogy mérsékelten magas? Nekem tegnap azt mondta a védőnő, hogy ez nem extrém magas...

2009. máj. 14. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
az első 6,25 lett akkor a Roykó 3 hét múlva megismételtette(erre mondta hogy mérsékelten emelkedett),akkor 6,8 lett de az Orbán főorvos azt mondta jó lett az eredményem.A diétát ettől függetlenül tartom és rendszeresen mérem itthon hogy nehogy túlságosan felmenjen.ne izgulj nem lesz baja a babádnak és a dietetikus segiteni fog biztosan,nekem az első terhességemnél volt nagyon magas 8-9 körüli és egészséges kisfiam született,tartottam a diétát,próbáltam nem bűnözni.Egyébként meg lehet szokni és tanulni csak az első pár nap nehéz.
2009. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8.0 volt! Én is már diétázom így magamtól Nem valami kellemes :)!
2009. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok, megynyugtattatok kicsit. Azt hittem vészesebb lesz, de egész jól bírtam a mai napot, pedig lehet hogy nem ettem annyi szénhidrátot, mint kellett volna. Még nem igazán tudom számolni, de biztosan belejövök! :-)
2009. máj. 14. 19:17
 7/7 Szim44 válasza:
Én nem vagyok terhes csak 14 éves és magas a cukrom és elküldtek diabetologiára? 2napig benn kell majd lennem. (6,3 a cukrom)
2015. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!