Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs fogahatdott orvosom....

Nincs fogahatdott orvosom. Okozhat ez nagy hátrányt?

Figyelt kérdés
25. hétben járok, és kicsit aggódok, mi lesz ha "itt az idő", megfelelő odafigyelést fogok-e kapni?
2008. ápr. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én választottam orvost, szerencsére, mert a terhességem sem volt teljesen problémamentes, és jó, hogy ha van valami baj, akkor van kihez fordulom.

Feküdtem egy hetet kórházban, és csak csodálkoztam, hogy a vizit hármunknál 1 perc sem volt, na mondjuk hozzám hozzám sem szóltak, mondván nekem van dokim. De azért felháborító volt, hogy a szobatársaimra is épp csak ránéztek, és sajnos szinte minden ügyeletes ilyen volt. Persze lehet, hogy más város, más kórház, más orvos..., nekem sajnos rosszak a tapasztalataim!

Ne haragudj, ha elkeserítettelek!

További sép heteket: 32 hetes kismama

2008. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak van pozitiv tapasztalata,szerintem ne keseredj el,sokan inkább a babára költik azt a pénzt,nekem igaz van, de nekem is elég soka gondom ,ezért engem megnyugtat, de így is járhatunk mi is úgy,ha eljön az idő,és a dokink nem lesz elérhető,mindig van ügyeletes orvos.Szerintem nem lesz baj,érdeklődj ismerősöktől,ahol szülsz mik a tapasztalatok.Vannak még rendes orvosok.
2008. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott dokim, de nem bántam meg, pedig komplikációk miatt császárral szültem, itt jegyezném meg az őrzőben mellettem lévő kismaminak fogadott dokija volt és egyetlen egyszer nézett rá az ott töltött 3 óra alatt, rám ha jól emlékszem három doki is rámnézett, aki műtött, meg két műszakos doki, és a szülésznő is szinte végig mellettem volt.
2008. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZIA,ÉN PÁR NAPJA JÖTTEM KI A KORHÁZBOL,MERT 3 NAPRA BEFEKTETTEK EGY PICI GONDDAL,ÉS NAGYON ÖRÜLÖK HOGY VAN FOGADOTT ORVOSOM,MERT MEGÉRI A PÉNZÉT.MINDENBEN SEGITETT,TÁMOGATOTT,ÉS MINDENT MEGTETT ÉRTÜNK,HOGY RENDBEN MENJENEK A DOLGOK,MOST 32 HETES VAGYOK,ÉS NAGYON VÁROM A LEGKÖZELEBBI VIZSGÁLATOT,MERT TELJES MÉRTÉKBEN MINDENBEN SZÁMITHATOK RÁ.
2008. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én el sem tudnám képzelni fogadott doki nélkül. Most a terhességem vége felé méginkább érződik törődömsége, és mivel szülésznőm is van, így csupa gördülékenység minden vizsgálat. Nem beszélve arról, hogy teljesen tájékoztatott vagyok minden szempontból, és bmikor zaklathatom bármelyikőjüket. Pénz beszél kutya ugat...szokták mondani, és ez így van, de nekünk (férjemnek és nekem) minden szempontból megéri. Ráadásul így egy kellemes társaságban, ismert emberek közötti családi hangulatban szülhetem majd meg első várva várt gyermekemet :) Ez csak egy véelmény, dönt érzéseid alapján, hogy éreznéd magad biztonságban. Én így, és nem úgy,hogy majd lesz valami. És még az is előfordulhat, hogy ezt a törődést te is magkapod majd, ha szerencséd van :) Úgy legyen!!!

Nagyon sok boldogságot kívánok:

38 hetes kismama

2008. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!