Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült 156cm es testmagassag...

Ki szült 156cm es testmagassaggal? Nem jelent hatranyt? Olyan leszek mint egy pingvin ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A tested "arányosan fog nőni".

Ne izgulj!

A barátnőm is ilyen alacsony, 2 babát szült már és semmi hátránya nem volt a magassága miatt!

Amúgy is a kismamák szépek! :)

Boldog babavárást!

2009. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:-) amúgy minden kismama olyan, mint egy pingvin!
2009. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is annyi vagyok.

Konkrétan a hasam ment elől,én meg próbáltam követni.

A végére hatalmas lettem!

8 hós kicsi fiú anyukája

2009. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont annyi vagyok,még nem szültem a 26 hétbe vagyok.Én semmilyen hátrányt nem érzek.
2009. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 158 cm vagyok, de én sem érzem a hátrányát.Ja és 25 hetes vagyok.Nagy pocival:))
2009. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Még én sem szültem, de 153 cm magas vagyok és duci.Szerintem semmilyen hátrány nem fog származni ebből.Aranyos kis pingvinek leszünk :-) Boldog baba várást kívánok!!

18 hetes

2009. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 154cm vagyok. A harmadik babámat várom és semmi hátrányát nem éreztem. A fiam 11 óra alatt lett meg, a lányom 7. Most majd meglátjuk. Nekem nagyon szép emlékként él mind a két szülés. Szerintem az hogy milyen lesz a szülés nincs összefüggésbe a magassággal. Boldog baba várást és szép szülést. 29 hetes kismama
2009. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 160 vagyok és 47 kg.

63-al mentem szülni, és szép terhes voltam, mint mindenki:-)


Kicsi a bors, de erős.

Nem pingvinnek, hanem pufi-dufinak éreztem magam a végén, de az is csak a vizesedés miatt volt, nyáron 36 fokban.

Most visszasírom, úgy szeretné megint babás lenni.

2009. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 158cm vagyok és 28. hetes. Azt mondják olyan hatalmas a hasam, hogy más szülni megy ekkorával... :S Pedig nem is a hasam nagy csak én vagyok kicsi. :D Optikai csalódás...

2009. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!