Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy kiderult, hogy babas...

Ahogy kiderult, hogy babas vagyok azonnal letettem a cigit, de azota feljott mar 6kg es meg csak 10 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon felek ha mar ez van mi lesz kesobb!igaz egy par napja ez magallt most,nem jott +kg fel.mar most is alig jon ram valami a regi ruhaimbol amiert sirni tudnek,mert kisbalnanak erzem magam.Mit tegyek,hogy ne hizzak el jobban?
2009. jún. 3. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj jobban odafigyelni az étkezéseidre.Itt a gyümölcsszezon, válogass a finomabbnál finomabb gyümik között.Egyél mindent amit megkívánsz a salátától kezdve a sült csülökig, csak mértékkel.Én is pár napja abba a hiubába estem hogy amit megkívántam mindent felzabáltam, de annyira hogy rosszul voltam ,annyira tele lettem, és hát nagyon nem jó.Akkor pillanatnyilag jólesik "zabálni" de utána borzalom.Ugyhogy nekem is mostmár jobban oda kell figyelnem a kajálásra, mert én már 20 hetes vagyok és ha jüól tudom innentől kb fél kiló jön fel hetente!!!!!Boldog babavárást.
2009. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval az étkezéssel kapcsolatban, de...

Mint dohányos, tudom, hogy milyen nehéz egyik pillanatról a másikra letenni a cigit. Hiányzik maga a mozdulat, meg minden. Ma már lehet kapni elektromos cigarettát, olyat is ami nikotin mentes. Amikor én szoktam le (fél évre sikerült) akkor egy kis szívószálat szívtam. Persze, meg lehet mosolyogni, de ez is segíthet.

2009. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet: én 10 hetesen voltam a védőnőnél, hivatalosan 63 kg-ról indult a súlyom, de valójában akkor már 5 kiló volt rajtam ugyanezen okból. Mivel volt a beágyazódásnál bevérzés, a sportot is abba kellett hagynom, így a vége 30 kiló plusz lett, brutális vizesedéssel. Annyit tudsz tenni, h' nagyon megfogod a szénhidrát fogyasztást, és ha nem vagy veszélyeztetett, akkor rendszeresen mozogsz, ami lehet napi egy óra intenzívebb séta is, ha korábban nem edzettél rendszeresen. Sajnos nekem nem volt lelkierőm az étkezést kordában tartani (előtte évekig nem ettem kenyeret, édességet), ezért ezekből a kajákból a normál mennyiségektől is rengeteget híztam. Az enyém azért extrém eset, nekem szigorú étrend és heti 5 edzés mellett volt 58 kg a súlyom, úgyh' ilyen változásokkal borítékolható volt az elhízás. Most napi két tornával és a korábbi diéta mellett próbálom visszanyerni a formám, de csak a szoptatás befejezésével kezdett változni valami, és nagyon lassan.
2009. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az étkezéssel tudod kontrolállni a hizásod! Én is egyböl letettem,az elsö 3 hónapba 7 kiló+ volt már rajtam. Aztán megállt a hizás,ahogy elkezdtem odafigyelni arra hogy mit és mennyit eszem. De mostanában megint elszaladt a ló... =) Még van 7 hetem,20 kiló alatt tuti nem állok meg. :(
2009. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én fogpiszkálóval a számban mentem mindenhová. azóta 3 éves a gyerek, nem gyújtottam rá, de fogpiszkáló után sokszor nyúlok. rászoktam a szájrágásra, de a cigifüst már zavar. tényleg a mozdulattól nehéz csak megszabadulni.
2009. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!