Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viselkedett a parotok...

Hogyan viselkedett a parotok mikor kiderult hogy babat vartok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon örült neki, meglepődött, hogy máris. (3. próbálkozásra) és össze-vissza puszilgatott és ölelt. :) így örültünk vagy egy óráig.


9+3 hetes

2010. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

első babánál épp csak reggel láttuk egymást még félálomban voltam Ő ment munkaügyben pestre. felébredtem megcsináltam a tesztet és azonnal hivtam nem birtam volna ki este 10-ig.

szerintem tudhatta hogy vagy nagyon jó vagy nagyon rossz hirem van mert nem szoktam zavarni rögtön elindulás után

úgy köszöntem bele a telefonba hogy Szia Apa! persze egyből leesett neki a tantusz... nagyon boldog volt azt mondta hogy igy máris jobban tellik majd a nap aztán amikor végre hazajött megpuszilta a pocakomat.


2. baba

nem sejtette csak én .. szintén dolgozott reggeli pisilés teszt.. + huh! akkor megvártam mert csak 2-ig volt meló.

nagyon meg volt lepődve hiszen nem sejtette aztán megbarátkozott vele.

ez a kisbaba sajnos meghalt a pocakomban igy jövöre újra átélheti ezt az érzést...


nem vagyok a nagy körités hive gondolom látszik.

2010. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!az en parom is orul de kicsit furan viselkedik mintha megijedt volna allandoan hivogat h jol vagyok e!es meg egy kerdes a terhesseg legelejen nektek is voltak ilyen kisebb mensi szeru gorcsok es petefeszek szuras?
2010. aug. 18. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:

persze de az normális hiszen nő a méhed nyúlnak az izmok amikor a baba is nő...


gondolj bele hogy mekkorára kell megnőnie a méhednek a terhesség végéig ha nem terhesen egy körte nagyságú.


akkor van baj ha vérzel vagy görcsölsz.

2010. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznál voltam,mert 1 éve nem sikerült összehozni a babát és tanácsot szerettem volna kérni.Megnézett UH-on és akkor közölte velem,hogy 8 hetes terhes vagyok...:D Párom már sejtette,hogy mi van mikor kijöttem a dokitól,mert nem bírtam ki mosolygás nélkül.Hazafele végig üvöltötte az utat,hogy "APA LESZEK!!!!"

Gondolhatjátok,hogy megbámultak minket... :))))

2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen volt, de a kb. a 6. hétre elmúltak. a petefészkembe nagyon erősen belenyillalt néha.
2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 év várakozás után!!!Hatalmas öröm,majd pánik,majd kétségbeesés,majd boldogság!És most határtalan nagy szerelem!7 hetes a kislányunk!
2010. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nálunk úgy zajlott,hogy pont anyum szülinapjára nem vártam(márc.9),és nem is jött:)Ilyenkor még nem mertem magam beleélni...Másnap reggeli hő 37,1-et mutatott,és mivel volt itthon teszt,előttem egy pozit,amivel irány apához aki még az ágyban kómázott.

Mondom neki:Holnap megyek nődokihoz,mire,Ő:Miért beteg vagy?Nem,csak terhes vagyok:)És mutatom a tesztet.

Erre meg ő csak annyit mondott:Szeretlek,és átölelt.

Azóta minden mozdulatomat lesi,és féltően vigyáz ránk:)

27+1 h km

2010. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!hat nem verzek rem nem lesz semmi baj!es csak kis mensi szeru gorcseim vannak de az is csak neha!4 es fel hetes vagyok
2010. aug. 18. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy történt, hogy már másfél éve próbálkoztunk. Sok negatív teszt volt már mögöttünk. Januárban csináltuk a tesztet. Bement vele a fürdőszobába és nem engedte hogy megnézzem csak mikor lejárt az idő. Kijött és mondta hogy megint csak egy csík van, ne legyek rá annyira kíváncsi, de fülig ért a szája és csillogott a szeme...aztán megmutatta. És persze hogy kettő volt!

Jobban örült mint én...majdnem. Nagyon boldogok voltunk, vagyunk és most várjuk a picit, elvileg még 2 hét...

38 hetes km

2010. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!