Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt hogy így viselkedett a...

Volt hogy így viselkedett a férjetek mialatt várandósak voltatok?

Figyelt kérdés
32 hetes kismami vagyok. A férjem annyira félt, hogy megőrít vele ( ezt megértem) éjjelente annyira görcsölök hogy nem tudok aludni, ég a gyomrom, helyette napközben pihenek 3-4 órákat, (már ha tudok tőle) folyamatosan körülöttem nyüzsög, mire elalszok felkelt azzal hogy nem -e kérek inni, esetleg enni valamit, számtalanszor kértem hogy a terhességet ne kezelje úgy mintha fekvő beteg lennék, sőt emg is köszöntem a figyelmességét. De mindezek a szép és jó dolgok mellet mindenbe beleköt, pl amikor kiderült hogy 2 kislányunk lesz, akkor nevet akartunk adni nekik közösen, nem jött össze, így kitalálta hogy én adom az egyik babónak az nevet, ő pedig a másiknak, így lett a 2 kislány neve : Horváth Ramóna Mira és Horváth Barbara Hanna , most pedig kitalálta hogy változtassuk meg az összes nevet.... mit tegyek??
2010. aug. 9. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:) Persze, hogy félt ez természetes még új neki:)

A legjobbat akarja nektek, és néha ez kicsit tudom idegesítő:S az én férjem is ezt csinálta annak idején:D

2010. aug. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az én nem férjem csak péroim de totál elle tét. mi bajhom van persze már biztos megint fáj valamim.. nekem mindig bajom van hagyjam már abba. meg se szolalhatok. arrol nem beszélve hogy... csak addig akart gyereket mig nem jött össze mikor össze jött már nem akarja...
2010. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz a helyzet mint az utolsónál. Csak addig akart gyereket, amíg össze nem jött, 3 hónapja egy másik nővel van, akinek 2 apától van 2 gyereke. Én meg albérletben várom a picit, aki bármikor megérkezhet mostmár. :-) Nem is tudom melyik a jobb! De nem bánkódom, mert rámtalált újra a szerelem egy hónapja és mostmár én is átélhetem milyen az amikor aggódik egy pasi érted, meg a piciért. Kitartás mindenkinek, biztos a pasik is össze tudnak zavarodni egy kicsit ettől a helyzettől.
2010. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én még csak 9 hetes vagyok nem tudom megtartsaam e. ö velem van a pasi még.. de mikor mondta h akkor abortusz de fizeti az egészett még azért is háborgott de a végén abba maradt a dolog hogy mind1 csak tünjön már el a gyerek..:S

én pedig nem tudom megtartsam e.. és hogy lenne e időm bekéne fejeznem a sulit:S

2010. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huhh, na itt aztán volt mindeféle válasz :-)

Az én férjem is hasonló. egy kicst. de azért ennyire nem szélsőséges. Ráadásul hol ilye, hol olyan. babusgat, gondoskodik, lesi a kívánságaimat, de ha nics kedve, akkor fel is fordulhatunk :-D és minek nyavalygok, mert attól úgyse lesz jobb? :-D

Ő még tüneteket is produkál(t). :-)

Többnyire azonban semmit nem visz olyan szintig, hogy nagyon zavarjon a dolog. persze, hozzád képest még az elején vagyunk, szóval ki tudja, mi lesz később? :-D

25 hkm

2010. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a baba nevekkel mit csináljak szerintetek? mert msotmeg azt mondta hogy neki még is, és ha kitalálja a szülőszobában hogy mégsem???
2010. aug. 10. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos szülje meg! nem értem mért nem a pasik szülnek gyereket.okoskodni meg morogni,felhányni mindent arra van eszük.meg erejük mindenre.De gondolom erre nem lenne!
2010. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én párom is az agyamra megy néha,először megérezte,hogy lányunk lesz,akinek én találtam nevet,ami mind2őnknek tetszett,majd doki azt mondta fiú lesz,az előzőt én találtam ki,ezt most ő akarja,vétójogom van,oké...

azóta két hónap eltelt,na gondolkodtál néven?még nem volt időm rá...feldobtam a mirkó nevet...nem,hallani se akar róla,ukrán maffiózó név...jó,de nyaggatom,hogy én már ha szólok a picihez,a nevén akarom szólítani...mondja,jó majd...

egyik nap metró mozgólépcsőn mondom rené lesz a fiunk neve...

válasza:

pedig már kezdtem megbarátkozni a mirkóval...

no komment,azt hittem leütöm :)

2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!