Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Szerintetek milyen...

Kismamik! Szerintetek milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 11. 13:40
1 2
 11/17 Atroposz ***** válasza:
Szerintem menj el egy baba boltba nézz szét ,találd meg a megfelelő típust és aztán tudsz kutatni a neten akciósat.
2012. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a pierre carden 682-es van, ugyanaz a piros-fekete, amit belinkeltél. Még nem használtuk, mert baba csak márciusban lesz bele:). De nekem nagyon tetszik. Minden funkció benne van. Könnyű tolni, könnyű összecsukni, cserélgetni rajta a részeket.
2012. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A Pierre Cardin majdnem tökéletes kis kocsi, egyetlen hibája, hogy nagyon pici. Az én gyerekeim nem fértek el benne. A lányomnak egy régebbi típust vettünk anno, 3 hónaposan kinőtte, a fiamat abba bele se tettük, anyuéknál használtuk volna olykor, hogy ne kelljen vinni a másikat, de a fiam ordított benne, nem volt neki kényelmes. Nagy, tágas Bergonunk van, azzal csak az a baj, hogy ugyan a babának kényelmes, de a szülőnek kevésbé.
2012. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekünk más típusú de ugyanilyen kerekű babakocsink volt,de nem szerettem.Oldalra is kilengett meg mivel nem felfújhatós nagyon rázott.A babakocsit egyébként imádtam,de a kereke nem volt jó.Most ugyanolyan márkából szeretnék csak más típust.Egyébként nagyon sok márkánál látom ugyanezt a kerék típust,még olyanon is ami nem lengyel mint a miénk,bergonunk volt és lesz csak más kerékkel.Mert amint előttem írták nagyon tágas és a babának nagyon kényelmes.Mi is családi házban élünk,így súly méret nem számít.
2012. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó, a Bergon is kapható bolygósítható kerekekkel? Mi is kertesben élünk, nem számít, hogy nagy, de a gyerekek imádták, csak én kevésbé, mert a fix nagy kerekekkel nem túl könnyű mondjuk egy boltba belavírozni... Meg már elég kopottka is és nem akarom, hogy szegény kis harmadik babónk mindent használtan kapjon, kijár neki is egy babakocsi legalább. :-) Mert ha tudok venni a Bergonból kicsit fejlettebb típust, engem meggyőzött egyébként.
2012. febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves Gabka! Van a Bergonnak is bolygós kerekű fajtája! Nekünk nem olyan volt, de a szomszéd csajszi azt vett a kislányának! Nézz körül! Ő a Vaterán vette nagyon olcsón.
2012. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi, szétnézek! :-)
2012. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!